![1ονηπιαγ](https://paidis.com/wp-content/uploads/2020/06/1ονηπιαγ.jpg)
Οι μαθητές και οι εκπαιδευτικοί του 1ου Νηπιαγωγείου Τυρνάβου ευχαριστούμε όλους όσοι αποδέχονται αιτήματα που τους υποβάλει η σχολική μας μονάδα και συνεισφέρουν στην ικανοποίηση αναγκών της.
Αυτή την φορά οφείλουμε να αποδώσουμε ένα μεγάλο «ευχαριστώ» για την προσφορά τριών οθονών υπολογιστή , αφενός στην επιχείρηση “GAME ON” που δραστηριοποιείται στον Τύρναβο και μας προσέφερε την μία οθόνη , αφετέρου στην ομάδα δράσης των γονέων του Νηπιαγωγείου μας, που βρίσκονται πάντα δίπλα μας , και μας προσέφεραν τις άλλες δύο!!