![](https://paidis.com/wp-content/uploads/2015/04/αστυνο1.jpg)
Από την Υποδιεύθυνση Ασφάλειας Λάρισας εξιχνιάστηκαν δύο περιπτώσεις κλοπής και σχηματίστηκε δικογραφία σε βάρος ημεδαπού.
Ειδικότερα, όπως εξακριβώθηκε, τις πρώτες πρωινές ώρες της 28-02-2023 στη Λάρισα, ο δράστης παραβίασε τους μύλους καταστήματος ειδών ένδυσης και εισήλθε στο εσωτερικό, αφαιρώντας το χρηματικό ποσό των -150- ευρώ από την ταμιακή μηχανή,
ενώ παράλληλα παραβίασε και τους μύλους εισόδου αρτοποιείου, τους οποίους και αφαίρεσε.