ΔΡΑΣΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΤΥΣΝΑΒΟΥ ΣΤΟ 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ
Άλλη μια δράση του Κέντρου Υγείας Τυρνάβου υλοποιήθηκε σήμερα στο 2ο Νηπιαγωγείο. Η παρουσίαση αφορούσε ενημέρωση των γονέων για την αντιμετώπιση επειγουσών καταστάσεων, μερικών εξ … Συνεχίστε να διαβάζετε το ΔΡΑΣΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΤΥΣΝΑΒΟΥ ΣΤΟ 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί