![RONTOYLHS](https://paidis.com/wp-content/uploads/2023/05/RONTOYLHS-678x381.jpg)
Την απόφασή του να είναι υποψήφιος βουλευτής με το Ε.Α.Ν. του Αν. Κανελλόπουλου στο νομό Λάρισας ανακοίνωσε αργά χθες το βράδυ, μέσω της σελίδας του στο fb ο πρώην βουλευτής του ΛΑΟΣ και π. υφυπουργός Αστ. Ροντούλης κάνοντας λόγο για μια υποψηφιότητα στο πλευρό ενός ακέραιου ανθρώπου, όπως χαρακτήρισε τον κ. Κανελλόπουλο.
Ο κ. Ροντούλης που τόνισε ότι θα είναι υποψήφιος για να προασπίσει ιδανικά όπως είναι η πατρίδα, η οικογένεια και η θρησκεία, ζήτησε την εμπιστοσύνη των πολιτών και τη στήριξή τους στην εκλογική μάχη.
Δείτε την ανακοίνωση: