![Αλεξανδρίδου ΥΠΟΨΉΦΙΑ](https://paidis.com/wp-content/uploads/2023/07/Αλεξανδρίδου-ΥΠΟΨΉΦΙΑ-678x381.jpg)
Τις δυνάμεις της ενώνει με τον συνδυασμό «Νέο Κιλελέρ» η Ελένη Αλεξανδρίδου-Χονδρονάσιου από τη Μελία, η οποία είναι Νηπιαγωγός με μεταπτυχιακό στην Ειδική Αγωγή & τις Επιστήμες της Προσχολικής Αγωγής. Είναι μητέρα δύο παιδιών και παρουσιάζει έντονη κοινωνική δράση, καθώς είναι Γραμματέας στον Πολιτιστικό Σύλλογο της Μελίας.
Την Ελένη Αλεξανδρίδου-Χονδρονάσιου καλωσόρισε ο Δήμαρχος Κιλελέρ και εκ νέου υποψήφιος Θανάσης Νασιακόπουλος και της ευχήθηκε επιτυχία στον προεκλογικό αγώνα.