![μαμακος1](https://paidis.com/wp-content/uploads/2023/10/μαμακος1-1-678x381.jpg)
Δήλωση του υποψηφίου δημάρχου για τους νέους βανδαλισμούς στο εκλογικό κέντρο
«Για δεύτερη φορά, μέσα σε μικρό χρονικό διάστημα, γινόμαστε στόχος γνωστών-αγνώστων. Δεν τρομοκρατούμαστε, ούτε πτοούμαστε. Τίποτα δεν σταματά τον αέρα ανανέωσης που έρχεται στη Λάρισα την Κυριακή», σημειώνει σε ανακοίνωσή του ο υποψήφιος δήμαρχος Λαρισαίων, Θανάσης Μαμάκος,
με αφορμή νέους βανδαλισμούς στο εκλογικό κέντρο της «Λάρισας που μας αξίζει!».