![ΠΑΘΕ](https://paidis.com/wp-content/uploads/2019/03/ΠΑΘΕ-678x381.jpg)
Από τη Γενική Περιφερειακή Αστυνομική Διεύθυνση Θεσσαλίας ανακοινώνεται ότι αίρονται όλες οι προσωρινές κυκλοφοριακές ρυθμίσεις στο οδικό τμήμα του Αυτοκινητόδρομου Π.Α.Θ.Ε., μεταξύ Α/Κ Συκουρίου (χ/θ 362+061) και Α/Κ Γυρτώνης (χ/θ 367+319) και στα δύο ρεύματα κυκλοφορίας (αίρεται η απαγόρευση κυκλοφορίας και για οχήματα άνω των 44 τόνων και στις δύο κατευθύνσεις).
Η κυκλοφορία των οχημάτων διεξάγεται κανονικά.