![xasampalivth](https://paidis.com/wp-content/uploads/2024/03/xasampalivth-678x381.jpg)
Πρώτη στους πανελλήνιους σχολικούς αγώνες ελευθέρας πάλης που διοργανώθηκαν στη Λάρισα στην κατηγορία των 57 κιλών αναδείχθηκε η Τυρναβίτισσα μαθήτρια της Β’ τάξης του ΕΠΑΛ Τυρνάβου, Γεωργία Χασαμπαλιώτη.
Η νεαρή αθλήτρια πρόσθεσε μία ακόμη σημαντική επιτυχία στο ενεργητικό της αποδεικνύοντας ότι έχει τεράστιες δυνατότητες στο άθλημα
Συγχαρητήρια στην αθλήτρια και στον προπονητή της Νικόλαο Βλάνδο.