![10o gymnasio](https://paidis.com/wp-content/uploads/2024/03/10o-gymnasio-678x381.jpg)
Μία ευχάριστη επίσκεψη έγινε στο 10ο Γυμνάσιο Λάρισας από τον Υπεύθυνο το Σ.ο.Φ.ΛΑ, κ. Αναστάσιο Γκόλτσο, ο οποίος προσέφερε πλούσιο φαρμακευτικό υλικό για την κάλυψη των αναγκών των μαθητών και μαθητριών του σχολείου.
Με ανακοίνωσή τους η Διεύθυνση, ο Σύλλογος Διδασκόντων και οι Μαθητικές Κοινότητες ευχαριστούν θερμά τον κ. Καφανέλη Πέτρο, πρόεδρο του Συνεταιρισμού Φαρμακοποιών Λάρισας Σ.ο.Φ.ΛΑ που ανταποκρίθηκε άμεσα στο αίτημά τους.