![SYRIZA - PS](https://paidis.com/wp-content/uploads/2024/03/SYRIZA-PS-678x381.jpg)
Την Παρασκευή 12/04/24 και ώρα 19:30 ,στην αίθουσα του επιμελητηρίου θα γίνει η παρουσίαση των υποψηφίων για τις προκριματικές εκλογές για την ανάδειξη των υποψηφίων ευρωβουλευτών του ΣΥΡΙΖΑ ΠΣ για την περιφέρεια Θεσσαλίας .
Οι εκλογές θα πραγματοποιηθούν την Κυριακή 14/04/24 με υβριδικό τρόπο (ηλεκτρονικά και με φυσική παρουσία).Οι υποψήφιοι είναι 11 και θα λάβουν το χρίσμα για τις εκλογές του Ιούνη οι 3 εξ´αυτων.
Δικαίωμα ψήφου έχουν τα μέλη αλλά και οι φίλοι του ΣΥΡΙΖΑ