![TYTO](https://paidis.com/wp-content/uploads/2021/02/TYTO.jpg)
Ενημέρωση για την υλοποίηση του προγράμματος «Φυσικός έλεγχος -περιορισμός των επιβλαβών τρωκτικών για τη γεωργία μέσω της διαχείρισης αρπακτικών πτηνών» θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 22 Απριλίου 2024 και ώρα και ώρα 19.30΄ στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου στο Δημαρχείο Τυρνάβου.
Καλούνται οι εκπρόσωποι όλων των αγροτικών συνεταιρισμών καθώς και αγρότες της περιοχής να παρευρεθούν προκειμένου να ενημερωθούν για το συγκεκριμένο πρόγραμμα.