![papadhmhtriou](https://paidis.com/wp-content/uploads/2024/07/papadhmhtriou-678x381.jpg)
Στην εκκλησία του Αγίου Δημητρίου στον Τύρναβο θα ψαλεί αύριο Δευτέρα 15 Ιουλίου στις 11.30 π.μ. η νεκρώσιμη ακολουθία για την Πασχαλιά Παπαδημητρίου που έφυγε από τη ζωή σε ηλικία 87 ετών.
Η εκλιπούσα αφήνει πίσω το σύζυγό της Χρήστο Παπαδημητρίου, τα παιδιά τους Ζαχαρούλα – Κωνσταντίνο Σαμαρά, Ιωάννα – Γεώργιο Καναβό, εγγόνια, δισέγγονα, αδέλφια και ανίψια.
Η σορός της θα βρίσκεται στην εκκλησία στις 11.00 π.μ.