![tsikritshs_fotia2](https://paidis.com/wp-content/uploads/2024/07/tsikritshs_fotia2-678x381.jpg)
Μπροστά μαζί με τους πυροσβέστες στην προσπάθεια κατάσβεσης της φωτιάς που ξέσπασε απειλητικά σήμερα στη Βρύση Τυρνάβου μπήκε ο δήμαρχος Στέλιος Τσικριτσής, συμμετέχοντας στην προσπάθεια που έγινε για να την εμποδίσουν να φτάσει στο εκκλησάκι της Αγίας Αννας.
Η προσπάθεια στέφτηκε με απόλυτη επιτυχία και δικαιολογημένα ο δήμαρχος απέσπασε τα εύσημα πυροσβεστών και πολιτών που βρέθηκαν σήμερα στο σημείο.
Αλτρουισμός και διάθεση για προσφορά και από ένα ακόμη στέλεχος της σημερινής δημοτικής αρχής.