![koytsoypia](https://paidis.com/wp-content/uploads/2024/08/koytsoypia-448x381.jpg)
Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Κουτσουπιάς σε συνεργασία με το Πολιτιστικό Κέντρο Εκπαιδευτικών νομού Λάρισας(ΠΟ.Κ.Ε.Λ.) υποδέχεται την θεατρολόγο, εκπαιδευτικό και ποιήτρια Ελένη – Ελεωνόρα Τσιαντούλα στην πλατεία της Κουτσουπιάς την Πέμπτη 8/8/2024 και ώρα 8:00 μ.μ. και προσκαλεί τους/τις μικρούς/ές φίλους/ες του συλλόγου σε μια αξέχαστη δημιουργική εμπειρία θεατρικού παιχνιδιού με τίτλο «ΜΙΑ ΧΟΥΦΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΥΟ ΣΑΚΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΟΤΡΑΓΟΥΔΑ ΙΙ» συνεχίζοντας την εξαιρετικά επιτυχημένη περσινή εκδήλωση.
Ραντεβού λοιπόν την Πέμπτη 8/8/2024 και ώρα 8:00 μ.μ. να γεμίσει η πλατεία της Κουτσουπιάς με τραγούδια, χρώματα και χαρούμενες φωνές!