![BARRA1](https://paidis.com/wp-content/uploads/2015/06/BARRA1.jpg)
Πλήθος κόσμου παρακολούθησε το βράδυ του Σαββάτου την συναυλία του Βασίλη Παπακωνσταντίνου που πραγματοποιήθηκε στο πλαίσιο των εκδηλώσεων του 9ου BARRA PARTY στο Συκούριο.
Ο γνωστός καλλιτέχνης έδωσε τον καλύτερο εαυτό του θυμίζοντας στο πολυπληθές κοινό πολλές αγαπημένες του επιτυχίες ξεσηκώνοντας κυριολεκτικά μικρούς και μεγάλους.
Τον καταξιωμένο καλλιτέχνη υποδέχθηκε ο αντιδήμαρχος Νέσσωνα Κώστας Νταφούλης.