![TAINIA](https://paidis.com/wp-content/uploads/2015/07/TAINIA-e1436784975401.jpg)
Συνεχίζονται και αυτή την Τρίτη 14/7/15 στις 9:15 μ.μ. οι προβολές των παιδικών – οικογενειακών ταινιών στη αυλή της δημοτικής βιβλιοθήκης της Νίκαιας. Οι προβολές που έχουν τον τίτλο « Δείξε στους φίλους σου την αγαπημένη σου ταινία!»
διοργανώνονται από την κινηματογραφική λέσχη Νίκαιας, το Γαλλικό Ινστιτούτο Λάρισας, τη δημοτική βιβλιοθήκη Νίκαιας και την αντιδημαρχία πολιτισμού του Δήμου Κιλελέρ