![stayr](https://paidis.com/wp-content/uploads/2015/09/stayr.jpg)
Μόνο… κασέτα που δεν έβαλαν από το πρωί δικαστικοί αντιπρόσωποι και εφορευτικές επιτροπές, ενώ η υπενθύμιση υπήρχε από τους μαυροπίνακες των σχολείων μέχρι και «καρφιτσωμένη» στα παραβάν!
Χωρίς σταυρό η εκλογική διαδικασία και άντε να πείσεις τη… γριά, «εγώ παιδάκι ΄μ ψηφίζω Χρήστο δαγκωτό και δεν θ’ αλλάξω τώρα», τους άφησε σύξυλους και ας… μάλλιασε η γλώσσα τους!
Πως το’ λεγε ο Λαζόπουλος, «ανίκητη η γριά»!!
Ε.Π.