![%ce%ba%ce%bf%cf%85%cf%84%ce%b9%ce%bd%ce%b1%cf%83](https://paidis.com/wp-content/uploads/2016/09/ΚΟΥΤΙΝΑΣ-628x381.jpg)
Στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα Ενόπλων Δυνάμεων και Σωμάτων Ασφαλείας που θα διεξαχθεί την Τετάρτη 14 Σεπτεμβρίου 2016 στην Χαλκίδα, θα συμμετάσχει με την ομάδα της Αεροπορίας ο αθλητής του ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΤΑΕΚWONDO ΤΥΡΝΑΒΟΥ Μιχάλης Κουτίνας
στην κατηγορία των +87 κιλών διεκδικώντας για άλλη μια φορά το χρυσό μετάλλιο όπως συνηθίζει να κατακτά τα τελευταία χρόνια.
Ο προπονητής Χρήστος Ντιντός και το Δ.Σ. του Συλλόγου εύχονται καλή επιτυχία στον αθλητή!!!