![%ce%bc%ce%b1%ce%ba%ce%b5%ce%b4%ce%bf%ce%bd%ce%b1%cf%82](https://paidis.com/wp-content/uploads/2016/09/μακεδονας-678x381.jpg)
Το μουσικό καλοκαίρι στο Κηποθέατρο κλείνει με μια μεγάλη συναυλία. Επιστρέφει στη Λάρισα ο ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ την Πέμπτη 15 Σεπτέμβριου στις 9 το βράδυ.
Με το μουσικό σύνολο ΡΥΘΜΟΣ παρουσιάζουν παλιές και νέες επιτυχίες του ΚΩΣΤΑ ΜΕΚΕΔΟΝΑ καθώς και άλλα έντεχνα και λαϊκά μουσικά κομμάτια σε μια συναυλία που διοργανώνει ο σύλλογος ΙΩΛΚΙΑ με την ευγενική υποστήριξη της ΛΑΡΙΣΑΙΚΗΣ ΛΕΣΧΗΣ και της ΜΑΓΝΗΤΩΝ ΚΙΒΩΤΟΣ.
Το μουσικό σύνολο ΡΥΘΜΟΣ που δημιουργήθηκε το 2012, συνοδεύει η χορωδία του ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ καθώς και η Γυναίκεια -Εφηβική χορωδία ΡΥΘΜΟΣ. Ερμηνεύουν επίσης οι Ελεάννα Βαρελά, Ζωή Τζαλαβρέτα, Χρήστος Παπάζογλου και Θανάσης Ματζίλης.
Την ορχήστρα και χορωδία διευθύνει ο μαέστρος Νίκος Χιώτογλου.
Μέρος των εσόδων θα διατεθεί για φιλανθρωπικούς σκοπούς.
Κηποθέατρο Λάρισας 15 Σεπτεμβρίου 2016, ώρα 21.00
Είσοδος 10 ευρώ.