Με απόφαση του ΠΥΣΔΕ τοποθετούνται οι παρακάτω καθηγητές κλάδων ΠΕ01, ΠΕΟ2, ΠΕ03, ΠΕ04, ΠΕ05, ΠΕ06 και ΠΕ07 οι οποίοι καλούνται να παρουσιαστούν στα σχολεία της τοποθέτησής τους αύριο Παρασκευή.
ΠΕ 01
Αβέλλα Σουλτάνα στο Γυμνάσιο Λειβαδίου
Βαλσάμη Σταυρούλα στο 12ο ΓΕΛ Γ.Υ.
Γαρουφαλιά Θεοφανία 3ημ. Γ.Υ. στο Γυμνάσιο Αγιάς
Γεωργαντζής Νικόλαος στο 7ο Γυμνάσιο
Γιάγκου Γεωργία στο ΓΕΛ Νίκαιας Γ.Υ.
Γκασδρόγκας Νικόλαος Γ.Υ. Εσπερινό ΓΕΛ
Γκουνέλας Χρήστος στο 1ο Γυμνάσιο Τυρνάβου Γ.Υ.
Ζάρα Θεοδώρα στο ΓΕΛ Αμπελώνα
Ζήκος Ζήσης στο Γυμνάσιο Συκουρίου
Καγιάννη Χρυσούλα στο ΓΕΛ Φαλάνης Γ.Υ.
Κωστοπούλου Μαρούλα στο Γυμνάσιο Αμπελώνα Γ.Υ.
Λαγού Καλλιόπη στο 1ο Γυμνάσιο Τυρνάβου
Μαντζώκα Παρασκευή στο Γυμνάσιο Τσαριτσάνης Γ.Υ.
Μίχου Μαρία στο ΓΕΛ Συκουρίου
Μπεντίλα Μαρία στο ΓΕΛ και ΕΠΑΛ Τυρνάβου
Μπλάντα Γεωργία στο Γυμνάσιο Αρμενίου
Νάζος Σωτήρης στο 15ο Γυμνάσιο Γ.Υ.
Οικονόμου Δημήτριος στο 10ο Γυμνάσιο Γ.Υ.
Πανάγου Δέσποινα στο 10ο Γυμνάσιο
Πάνου Δήμητρα στο ΓΕΛ Πλατυκάμπου Γ.Υ.
Πέγκας Δημήτριος στο 12ο ΓΕΛ Γ.Υ.
Πούλιου Μαρία στο 3ο Γυμνάσιο και 3ο ΓΕΛ
Ράπτη Γεωργία στο 5ο ΓΕΛ Γ.Υ.
Σακαλή Μαγδαληνή στο 10ο Γυμνάσιο Γ.Υ.
Σδούγγου Αθανασία στο 9ο ΓΕΛ Γ.Υ.
Σκρίμπα Αικατερίνη στο Μουσικό Σχολείο για Γ.Υ.
Στογιάννη Ευαγγελία στο Γυμνάσιο Γόννων
Στούπα Ιωάννα στο 9ο ΓΕΛ Γ.Υ.
Σχισμένου Ασημούλα στο ΤΕΕ Ειδικής Αγωγής
Τασιούλη Μαρία στο 12ο Γυμνάσιο Γ.Υ.
Τέα Σοφία στο 2ο Γυμνάσιο Γ.Υ.
Τράντας Γεώργιος στο Γυμνάσιο Γιάννουλης
Τσιάρα Ιωάννα Γυμνάσιο Στομίου Γ.Υ.
Τσιχτής Ιωάννης στο Γυμνάσιο Βαμβακούς και διάθεση στο Γυμνάσιο Ευυδρίου
Ψύρρα Χρυσούλα στο 1ο ΓΕΛ Ελασσόνας
ΠΕ 02
Αδάμ Μαρία στο 8ο ΓΕΛ
Αδαμοπούλου Αθανασία στο ΓΕΛ Φαλάνης
Αδαμοπούλου Αικατερίνη στο 5οΓυμνάσιο Λάρισας
Ακριβούση Αργυρώ στο 2ο Γυμνάσιο Ελασσόνας
Αργυρίου Νικόλαος Γυμνάσιο – Λ.Τ. Καλλιθέας
Αρσένη Βαϊα στο 1ο Γυμνάσιο Ελασσόνας
Αρχιμανδρίτη Αγαθή στο 14ο Γυμνάσιο
Βαδόλα Παναγιώτα στο 7ο Γυμνάσιο
Βαϊτση Βασιλική στο 10ο ΓΕΛ
Βαλιώτου Αικατερίνη στο Γυμνάσιο Πυργετού
Βασιλείου Νεκταρία στο 10ο ΓΕΛ
Βουλτσίδου Δήμητρα στο 12ο Γελ
Γαλάνη Παρασκευή στο 7ο Γυμνάσιο
Γεωργοπούλου Αγγελική στο Γυμνάσιο – Λ.Τ. Βερδικούσιας
Γιωτοπούλου Ανθούλα στο Γυμνάσιο Βαμβακούς
Γκουτζουρέλα Σουλτάνα στο 2ο ΓΕΛ Φαρσάλων
Γκρίνια Αικατερίνη στο Γυμνάσιο Ευυδρίου
Γουγουλιά Αικατερίνη στο Γυμνάσιο Αμπελώνα
Γρηγορίου Στέργιος στο 14ο Γυμνάσιο
Δεδούση Μαρία στο ΓΕΛ Πυργετού
Δημάκη Παρασκευή στο Γυμνάσιο Φαλάνης
Δημητρίου Ευαγγελία στο ΓΕΛ Συκουρίου
Εξάρχου Ασημίνα στο 6ο Γυμνάσιο
Ευθυμίου Ξανθή στο 2ο Γυμνάσιο
Ζαμπάρα Αλεξάνδρα στο 3ο ΓΕΛ
Ζάρα Σταυρούλα στο 16ο Γυμνάσιο για Γ.Υ.
Ζαρζώνη Μαρία στο Γυμνάσιο Γιάννουλης
Ζαρζώνης Βασίλειος στο 1ο Γυμνάσιο Ελασσόνας
Ζιώγα Σουλτάνα στο Γυμνάσιο Καλαμακίου
Ζώτης Σεραφείμ στο 1ο ΓΕΛ Ελασσόνας
Καλιάμη Ευαγγελία στο 3ο ΕΠΑΛ
Κανδήλα Ιουλία στο 5ο ΓΕΛ
Καπετάνου Μαρία στο 10ο Γυμνάσιο
Καραμαλή Σεραφεία στο ΓΕΛ Πλατυκάμπου
Καραμπάτσα Βαϊα στο ΓΕΛ Πλατυκάμπου
Καρατάσου Ιωάννα στο 12ο Γυμνάσιο
Κάρτσα Αντιγόνη στο 2ο Γυμνάσιο Ελασσόνας
Κατηγιάννη Θεανώ στο 2ο Γυμνάσιο Φαρσάλων
Καψάλη Δέσποινα στο 2ο Γυμνάσιο Ελασσόνας
Κενανίδου Φωτεινή στο Γυμνάσιο Λειβαδίου
Κολοκοτρώνη Σταυρούλα στο ΓΕΛ Δομενίκου
Κόνιαρη Αικατερίνη στο 13ο Γυμνάσιο
Κοσμόγλου Χριστίνα στο 2ο ΓΕΛ
Κούκια Αικατερίνη στο 14ο Γυμνάσιο
Κουτσογιάννη Μαρία στο 12ο Γυμνάσιο
Κρεμεζή Ευαγγελία στο Γυμνάσιο Λ.Τ. Κρανέας
Κυριάκου Βασιλική στο ΕΕΕΕΚ
Λαϊνα Αικατερίνη στο 1ο ΓΕΛ
Λούκουτου Κωνσταντίνα Γυμνάσιο Δομενίκου
Μαργαρίτη Μαρία στο 3ο ΓΕΛ
Μαργαρίτου Άννα στο 3ο Γυμνάσιο
Ματσούκα Δήμητρα στο ΓΕΛ Πυργετού
Μήλιου Αθηνά στο 3ο ΓΕΛ
Μητσοπούλου Ευαγγελία στο 4ο Γυμνάσιο
Μπακάλη Μαγδαληνή στο 5ο Γυμνάσιο Λάρισας
Μπαμπαλη Αικατερίνη στο 4ο Γυμνάσιο
Μπάτζιου Σοφία στο 10ο ΓΕΛ Γ.Υ.
Μπατζογιάννη στο ΓΕΛ Τυρνάβου
Μπεϊνά Γεωργία στο 8ο ΓΕΛ
Μπέλτσου Μαρία στο 2ο Γυμνάσιο Ελασσόνας
Μπέσσα Αντιγόνη στο 12ο Γυμνάσιο
Μποσιακά Παρασκευή στο ΓΕΛ Αγιάς
Μπότσκαρη Ζωή στο Γυμνάσιο Δομενικου
Νικοπούλου Ελένη στο 2ο Γυμνάσιο Τυρνάβου
Νουσης Κωνσταντίνος στο ΕΠΑΛ Φαρσάλων
Νταναβάρα Μαρία στο 15ο Γυμνάσιο
Ντανίκα Αναστασία στο Γυμνάσιο Ζαππείου
Νταφούλη Βασιλική στο 15ο Γυμνάσιο
Ντουμάνη Γεωργία στο 14ο Γυμνάσιο
Πανσεληνά Μαρία στο Γυμνάσιο Μακρυχωρίου
Παπαβασιλείου Γεωργία στο 8ο ΓΕΛ
Παπαγεωργίου Βασιλική στο Εσπερινό Λύκειο
Παπαγιάννη Βασιλική στο Γυμνάσιο Νίκαιας
Παπαδημητρίου Μαρία στο 7ο Γυμνάσιο Λάρισας
Παπαμαργαρίτου Μαρία στο Γυμνάσιο Αγιάς
Παπαπούλιου Μαρία στο 10ο Γυμνάσιο
Πολυμέρου Μαρία στο Γυμνάσιο Αγιάς
Πούλιου Γεωργία στο ΤΕΕ Ειδικής Αγωγής
Ρεπανάς Δημήτριος στο ΕΠΑΛ Αγιάς
Ρέχα Αικατερίνη στο Γυμνάσιο-Λ.Τ. Βερδικούσιας
Σιλιτζής Χαράλαμπος στο Γ.Π. Καρυάς
Σιώκα Άννα στο 6ο Γυμνάσιο
Σκάρπου Δέσποινα στο 6ο ΓΕΛ Λάρισας
Σκληβάνου Μαργαρίτα στο 6ο Γυμνάσιο Λάρισας
Σουζουλή Αναστασία στο ΕΠΑΛ Τυρνάβου
Σούρδα Ουρανία στο 5ο ΓΕΛ Λάρισας
Σπυριδάκη Δέσποινα στο Μουσικό Γυμνάσιο
Στάτος Νικόλαος στο 7ο Γυμνάσιο
Στογιάννη Ελευθερία στο 12ο ΓΕΛ
Συρόγλου Μαγδαληνή στο Γυμνάσιο Νίκαιας
Τασιοπούλου Παρασκευή στο Γυμνάσιο Νίκαιας
Τάχατου Δήμητρα στο ΓΕΛ Τυρνάβου
Τέλιου Αθηνά στο Γυμνάσιο Νίκαιας
Τζήκα Αναστασία στο 1ο ΓΕΛ
Τίκα Ευαγγελία στο 1ο ΓΕΛ Λάρισας
Τριανταφύλλου Αναστασία στο 14ο Γυμνάσιο
Τσαγκαλη Ιωάννα στο 7ο Γυμνάσιο
Τσάλαγκα Αικατερίνη στο 7ο Γυμνάσιο Λάρισας
Τσάμαλος Ηρακλής στο 7ο Γυμνάσιο Λάρισας
Τσάπρα Κωνσταντίνα ΓΕΛ Αγιάς
Τσάτσιου Ευαγγελία στο 12ο Γυμνάσιο
Τσιάκα Βασιλική στο 1ο Γυμνάσιο Ελασσόνας
Τσιάνα Βασιλική στο Γυμνάσιο -Λ.Τ. Αρμενίου
Τσιάρα Αναστασία στο 12ο ΓΕΛ
Τσιάρα Αννα στο 2ο Γυμνάσιο Τυρνάβου
Τσίγκα στα Γυμνάσια Κρανέας και Καρυάς
Τσιτσανούδη Νικολέττα στο Εσπερινό Λύκειο
Τσιφλικιώτου Μαγδαληνή στο Γυμνάσιο Μακρυχωρίου
Τσουράκη Ανθή στο 2ο ΓΕΛ
Φουνταρλή Αναστασία στο 10ο Γυμνάσιο
Φράγκου Νικολέτα στο Γυμνάσιο Αμπελώνα
ΠΕ 03
Αμπελαργάς Πέτρος στο 3ο ΕΠΑΛ
Αναγνωστοπούλου Ευαγγελία στο Γυμνάσιο Ευυδρίου (χωρίς δήλωση)
Βαϊακόπουλος Μιχαήλ στο Γυμνάσιο Φαλάνης
Βάντη Ελένη στο 1ο Γυμνάσιο Λάρισας
Γκαρελα Αγγελική στο 12ο Γυμνάσιο και 8ο ΓΕΛ
Γλιούμπας Ευάγγελος στο 10ο ΓΕΛ
Δάσιος Δημήτριος στο 10ο Γυμνάσιο Λάρισας
Δημόκας Αναστάσιος στο 10ο ΓΕΛ
Ζέρβας Νικόλαος στο Γυμνάσιο και Λ.Τ. Καλλιθέας
Ιωαννίδης Αντώνιος στο 3ο ΓΕΛ
Καζάκος Ανδρέας στο 4ο ΓΕΛ και 15ο Γυμνάσιο
Καμπαγιάννη Ελένη στο ΤΕΕ Ειδικης Αγωγής
Καραούλη Βασιλική στο1ο Γυμνάσιο Λάρισας
Κατσαντώνης Αθανάσιος στο 10ο ΓΕΛ
Κατσικαβέλας Χρήστος στο ΓΕΛ Φαλάνης
Κουτσαυτίκης Νικόλαος στο 3ο ΓΕΛ
Λάκκας Δημήτριος στο 7ο Γυμνάσιο
Λαμπρούλης Δημήτριος στο 2ο Γυμνάσιο Τυρνάβου
Λεμονοπούλου Βασιλική στο 9ο Γυμνάσιο Λάρισας (χωρίς δήλωση)
Μαργαρίτης Κωνσταντίνος στο Γυμνάσιο Πλατυκάμπου
Μίχος Αντώνιος στο 6ο ΕΠΑΛ
Μπαζή Παρασκευή στο Γυμνάσιο – Λ.Τ. Καλλιθέας
Μπετιχάβα Αθανασία στο 15ο Γυμνάσιο (χωρίς δήλωση)
Μπουραζάνα Δήμητρα στο 1ο ΕΠΑΛ Λάρισας
Μπρούζα Ευτυχία στο 6ο Γυμνάσιο
Παπαγεωργίου Χρήστος στο Εσπερινό ΓΕΛ
Παπαδήμας Γεώργιος στο 7ο ΕΠΑΛ
Παπαϊωάννου Δημήτριος στο 11ο ΓΕΛ
Ρεπανας Χρήστος στο ΕΠΑΛ Φαρσάλων
Σαμαρίνας Μιχαήλ στο 3ο ΕΠΑΛ Λάρισας
Σκάνδαλος Ιωάννης στο 3ο Γυμνάσιο Λάρισας
Σπύρου Θεοφάνης στο 1ο Γυμνάσιο Λάρισας
Στάθη Σταυρούλα στο 1ο ΓΕΛ Λάρισας
Τζέλιος Ιωάννης στο 1ο ΓΕΛ
Τζιατζιούλης Χρήστος στο 6ο Γυμνάσιο
Τσαβές Κωνσταντίνος στο ΓΕΛ Τυρνάβου
Τσιόγκα Παρασκευή 1ο Γυμνάσιο Τυρνάβου
Τσιτσιβάς Χαράλαμπος στο 7ο ΓΕΛ
Τσιτσιφλή Σταυρούλα στο 1ο ΕΠΑΛ και στο 7ο ΕΠΑΛ
Τσιώτας Γρηγόριος στο ΕΕΕΕΚ
Φλώρου Ευαγγελία στο 4ο Γυμνάσιο Λάρισας
Φουσίκας Ιωάννης στο 3ο Γυμνάσιο Λάρισας
Χαλκιάς Ευθύμιος στο 4ο Γυμνάσιο
Χατζής Ιωάννης στο 10ο ΓΕΛ
ΠΕ 04
Αμανατίδου Ειρήνη στο 7ο Γυμνάσιο Λ.Τ.
Αντωνόπουλος Γεώργιος στο Μουσικό Σχολείο
Βαρδακώστας Θωμάς στο 6ο ΕΠΑΛ
Βελησσαρίου Χρυσούλα στο 6ο ΓΕΛ Λάρισας
Γεωργούλα Βασιλική στο ΓΕΛ Γιάννουλης και στο ΓΕΛ Φαλάνης
Γκούλιου Βασιλική στο 3ο Γυμνάσιο
Ζελισκάκης Μιχαήλ στο 14ο Γυμνάσιο
Καναβούρα Ολυμπία στο ΓΕΛ Γόννων
Καραγιάννης Ισίδωρος στο 7ο ΕΠΑΛ
Καραφέριας Κων/νος στο 11ο ΓΕΛ
Κατή Μαρία στο Γυμνάσιο και Λ.Τ. Καλλιθέας
Κολοβός Γεώργιος στο 2ο ΓΕΛ Λάρισας
Κολυβοδιάκου Παναγιώτα στο 5ο Γυμνάσιο
Κορδέλλα Δήμητρα στο 14ο Γυμνάσιο
Κότσης Δημήτριος στο 8ο ΓΕΛ και1ο ΓΕΛ
Κουσέρας Αθανάσιος στο 7ο ΕΠΑΛ
Λεκάκης Ιωάννης στο 5ο Γυμνάσιο
Μαγαλιού Ελένη στο 9ο Γυμνάσιο Λάρισας (χωρίς δήλωση)
Μάρης Ηλίας στο 2ο ΓΕΛ
Μπαρδανίκας Νικόλαος στο Γυμνάσιο Λυκουδίου και ΕΠΑΛ Ελασσόνας
Μπέλλος Κωνσταντίνος στο Γυμνάσιο – Λ.Τ. Καλλιθέας
Μπέλτσιου Μαρία στο Γυμνάσιο – Λ.Τ. Κρανέας και 2ο ΓΕΛ Ελασσόνας
Μπρούζας Δημήτριος στο 7ο ΓΕΛ
Ντούρας Κων/νος στο 1ο Γυμνάσιο Φαρσάλων
Παπαδήμα Μαρία στο 1ο Γυμνάσιο Τυρνάβου
Παππάς Γεώργιος στο 13ο Γυμνάσιο (χωρίς δήλωση)
Ράγκου Ανθή στο 3ο ΓΕΛ
Σκουφάς Ιωάννης στο 3ο ΓΕΛ
Σούρλας Ναπολέων στο 3ο ΕΠΑΛ Λάρισας
Ταουσάνης Αλκιβιάδης στο 4ο ΓΕΛ
Τασιόπουλος Ευάγγελος στο ΓΕΛ Πλατυκάμπου
Τσιμπούκη Ζαχαρούλα στο Γυμνάσιο Γιάννουλης
Τσίντζα Μαρία στο Γυμνάσιο Πλατυκάμπου
Τσιρονίκος Ηρακλής στο 6ο ΓΕΛ
Τσόγκα Άννα-Μαρία στο 6ο Γυμνάσιο
Φράγκος Δημήτριος στο 7ο Γυμνάσιο και Λ.Τ.
Χατζή Κερασία στο 9ο ΓΕΛ
Χατζηιωάννου Μαριάνθη στο 12ο Γυμνάσιο
ΠΕ 05
Αδάμου Χριστίνα στην Πρωτοβάθμια
Αναστασιάδου Χαρίκλεια στην Πρωτοβάθμια
Βαρδακούλη Αθανασία στην Πρωτοβάθμια
Βλάχου Ελένη στο 1ο Γυμνάσιο Φαρσάλων
Γάκη Μαργαρίτα στο 4ο ΓΕΛ Λάρισας Γ.Υ.
Γιαννακού Κρυσταλλία στην Πρωτοβάθμια
Γκαμπράνη Σοφία στο 2ο Γυμνάσιο Φαρσάλων
Γρηγορίου Ελένη στο 1ο Γυμνάσιο Τυρνάβου
Δαβή Ελευθερία συμπλήρωση ωραρίου στο Μουσικό Σχολείο
Δάρτζαλη Όλγα στο 1ο Γυμνάσιο Λάρισας Γ.Υ.
Ευαγγέλου – Νοτοπούλου Πολυξένη στο Γυμνάσιο και Λ.Τ. Κοιλάδας
Ευσταθίου Κωνσταντίνος στο 2ο ΓΕΛ Λάρισας Γ.Υ.
Καλέσης Αλέξανδρος στο 8ο ΓΕΛ Λάρισας Γ.Υ.
Κόντσα Ελένη στο 5ο Γυμνάσιο Λάρισας
Κουτσιανοπούλου Γεωργία στην Πρωτοβάθμια
Λάμπρου Ευτυχία στην Πρωτοβάθμια
Μαντζιώρου – Μπιζιώτα Αικατερίνη στο 6ο Γυμνάσιο
Μαυρογεώργου Μαρία στην Πρωτοβάθμια
Μήλιου Λουίζα στην Πρωτοβάθμια
Μπαλοδήμου Θεανώ στην Πρωτοβάθμια
Μπενετάτου Μαγδαληνή στο 7ο ΓΕΛ Λάρισας
Μπουραζάνα Χριστίνα Γ.Υ. στο 9ο Γυμνάσιο
Νταφούλη Ευαγγελία στην Πρωτοβάθμια
Ντίνου Γλυκερία μισή στην Α/θμια
Πανάγου Κυριακή στην Πρωτοβάθμια
Πανάγου Ελευθερία στην Πρωτοβάθμια
Παπαστεργίου Αικατερίνη στην Πρωτοβάθμια
Παπαστεργίου Μαρία στην Πρωτοβάθμια
Σαράφη – Τρακάλα Μαγδαληνή στην Πρωτοβάθμια
Σαρλιγκιώτου Αθανασία στην Πρωτοβάθμια
Σιούλα Ευγενία στην Πρωτοβάθμια
Στεφανίδου – Σταυροπούλου Αθηνά Γ.Υ. στο ΓΕΛ Συκουρίου
Τσέλα Βασιλική στην Πρωτοβάθμια
Φιλίππου Αγγελική στο 1ο Γυμνάσιο Ελασσόνας
ΠΕ 06
Αποστολοπούλου Αθηνά στην Πρωτοβάθμια
Γαϊτάνη Στεργιανή στην Πρωτοβάθμια
Γερμάνη Δέσποινα στην Πρωτοβάθμια
Γιάννου Ειρήνη στην Πρωτοβάθμια
Γκουζγκουρέτα Αγλαϊα στο Γυμνάσιο – Λ.Τ. Λειβαδίου
Δάφκα Ζωή στο ΓΕΛ Τυρνάβου
Καραθάνου Ευαγγελία στο 12ο Γυμνάσιο
Καρατζίκα Σπυριδούλα στην Πρωτοβάθμια
Κατσαβός Ιωάννης στο 5ο Γυμνάσιο
Κατσαμπέλας Ιωάννης στο 9ο Γυμνάσιο
Κουλεντιανού Κωνσταντίνα στο Γυμνάσιο Λ.Τ. Κρανέας
Κουρέλου Αγγελική στο Γυμνάσιο Πλατυκάμπου
Κυπαρίσση Θεοδώρα στο ΓΕΛ Τυρνάβου
Κυριτσοπούλου Δήμητρα στο 1ο Γυμνάσιο Φαρσάλων
Λιάκου Κων/να στο 11ο Γυμνάσιο Γ.Υ.
Μάγγου Ευδοκία στο 2ο Γυμνάσιο Φαρσάλων
Μάννιον Τζόζεφιν στο Μουσικό Σχολείο
Μελετιάδου Όλγα στο 12ο ΓΕΛ
Μπαγκουϊα Ολυμπία στο Γυμνάσιο Δομενίκου
Μπάρδα Χριστίνα στο 1ο ΓΕΛ Φαρσάλων
Μπουγιατζή Χάιδω στο 6ο ΓΕΛ Γ.Υ.
Νταλη Χρυσή στην Πρωτοβάθμια
Ντούρου Αντωνία στο 7ο Γυμνάσιο-Λ.Τ.(άρση υπεραριθμίας)
Παναγιωτοπούλου Αθηνά στην Πρωτοβάθμια
Παπαλαζάρου Βασιλική στο Γυμνάσιο και Λ.Τ. Βερδικούσιας
Παππά Σοφία στην Πρωτοβάθμια
Πάσχου Βασιλική στο Γυμνάσιο Αργυροπουλίου
Σερέτη -Γκούνη Φανή στο 9ο Γυμνάσιο Γ.Υ.
Σιβιτανίδου Ξανθίππη στο Γυμνάσιο και Λύκειο Γόννων
Σιμογιάννη Σταματία στο 3ο ΓΕΛ (άρση υπεραριθμίας)
Τάτση Βασιλική στο Εσπερινό Γυμνάσιο και Λύκειο Λάρισας
Τσόκου Ελένη στο Γυμνάσιο Λ.Τ. Καλλιθέας
Τσολάκη Σταματία στην Πρωτοβάθμια
Τυχερού Μαριάννα στο 2ο Γυμνάσιο
Παπαλαζάρου Ελένη στο 8ο ΓΕΛ + Γ.Υ.
Χονδρόσμου Στέλλα στο 6ο Γυμνάσιο Λάρισας (άρση υπεραριθμίας)
ΠΕ 07
Γραμμενούδη Σοφία στο 4ο Γυμνάσιο Λάρισας
Δοξοπούλου Ελισσάβετ στο 13ο Γυμνάσιο (χωρίς δήλωση)
Ζησοπούλου Βαρβάρα στο 1ο Γυμνάσιο Λάρισας
Μαραπίδου Αγαθή στο 2ο Γυμνάσιο Ελασσόνας
Παπαθανασίου Αντώνιος στο 12ο Γυμνάσιο
Παπαναστασίου Ασπασία στο 3ο Γυμνάσιο Λάρισας
Σούλα Σουλτάνα στο 2ο Γυμνάσιο Ελασσόνας
Τσουλοπούλου Ευγενία στο Γυμνάσιο Δομενίκου
Φρύδα Χριστίνα στο Γυμνάσιο Πλατυκάμπου
Φωτιάδου Δόμνα στο 14ο Γυμνάσιο Λάρισας