![%ce%b7%ce%bc%ce%b5%cf%81%ce%b9%ce%b4%ce%b1](https://paidis.com/wp-content/uploads/2016/11/ημεριδα-678x381.jpg)
Ημερίδα για τα ¨Δικαιώματα του Παιδιού και τις Συγκρουσιακές Καταστάσεις στα Σχολεία” παρουσία του ΄Βοηθού Συνηγόρου του Πολίτη για τα Δικαιώματα του Παιδιού, κ. Γεωργίου Μόσχου, θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 21 Νοεμβρίου σε αίθουσα του 4ου δημοτικού σχολείου της Λάρισας.
Η ημερίδα που θα ξεκινήσει στις 8.30 το πρωί απευθύνεται σε εκπαιδευτικούς Προσχολικής και Δημοτικής Εκπαίδευσης και διοργανώνεται από τους σχολικούς συμβούλους α/βαθμιας και τη διεύθυνση α/βαθμιας εκπαίδευσης Λάρισας.