![ΜΟΥΣΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ-1](https://paidis.com/wp-content/uploads/2017/09/ΜΟΥΣΙΚΗ-ΒΡΑΔΙΑ-1.jpg)
Οι φθινοπωρινές εκδηλώσεις του Δήμου Τυρνάβου υπό το γενικό τίτλο «Μουσικός Σεπτέμβρης Αλληλεγγύης» συνεχίζονται με μια μουσική βραδιά στην Κεντρική Πλατεία Τυρνάβου την Παρασκευή 22 Σεπτεμβρίου στις 9.00μμ., όπου η Μπάντα του Μύλου θα μας χαρίσει μια όμορφη βραδιά με ωραία ακούσματα.
Η είσοδος είναι δωρεάν για το κοινό και όποιος επιθυμεί μπορεί να φέρει τρόφιμα που θα συγκεντρωθούν για την ενίσχυση του κοινωνικού παντοπωλείου.