![CUCCI 2017](https://paidis.com/wp-content/uploads/2017/12/CUCCI-2017-380x381.jpg)
Βραδιά κεφιού και διασκέδασης σήμερα στο CUCCI bar στον Τύρναβο αφού οι υπεύθυνοι του καταστήματος διοργανώνουν μουσική βραδιά με στόχο να υποδεχθούν τα Χριστούγεννα.
Στην αποψινή βραδιά θα εμφανιστούν ο Παναγιώτης Ζιώγας στο μπουζούκι και στο τραγούδι, ο Κώστας Πάτσης στο τραγούδι, ο Αντώνης Ζιώγας στα τύμπανα, ο Κώστας Μπαλογιάννης στα πλήκτρα και η Ελενα Γραβάλου στο τραγούδι.
Μουσική βραδιά απόψε με ώρα έναρξης 10.30 το βράδυ στο CUCCI bar στην κεντρική πλατεία του Τυρνάβου.