![ΑΦΙΣΑ ΧΟΡΟΣ ΦΩΤΟ](https://paidis.com/wp-content/uploads/2018/01/ΑΦΙΣΑ-ΧΟΡΟΣ-ΦΩΤΟ-598x381.jpg)
Τον ετήσιο χορό τους θα πραγματοποιήσουν την Κυριακή 14 Ιανουαρίου και ώρα 13:00 μ.μ στο κέντρο Βερσαλλίες, τα μέλη και οι φίλοι του Πολιτιστικού Συλλόγου Μικρασιατών νομού Λάρισας.
Στο χορό θα εμφανιστεί η χορωδία και χορευτικά τμήματα του συλλόγου τα οποία θα πλαισιώνονται από εξαιρετικούς Λαρισαίους μουσικούς οι οποίοι τα τελευταία χρόνια δημιούργησαν την παραδοσιακή ορχήστρα «Μέλισμα».
Στο κανονάκι θα τους συνοδεύει η Δήμητρα Καλλιάρα.