![GELTYRNAVOU](https://paidis.com/wp-content/uploads/2017/04/GELTYRNAVOU-678x381.jpg)
Μιας πρώτης τάξης ευκαιρία να ξαναβρεθούν και να ανταλλάξουν πληροφορίες για τη μετά το σχολείο ζωή και την επαγγελματική πορεία τους θα έχουν τη 2η ημέρα του Πάσχα (Δευτέρα 9 Απριλίου) οι απόφοιτοι του 1998 των σχολείων του Τυρνάβου που κάνουν τη δεύτερη συνάντησή τους μετά την αποφοίτησή τους.
Η συνάντηση των παλιών συμμαθητών θα ξεκινήσει στις 7 μ.μ. στο χώρο του σχολείου τους, που θα είναι μιας πρώτης τάξης ευκαιρία για όλους να θυμηθούν πιο εύκολα στιγμές της σχολικής τους ζωής.