![tenis](https://paidis.com/wp-content/uploads/2018/03/tenis-597x381.jpg)
Πετυχημένη ήταν η παρουσία των αθλητών του Ομίλου Αντισφαίρισης “ΦΟΙΒΟΣ” στους Πανελλήνιους σχολικούς αγώνες, όπου και πρωταγωνίστησαν, αφού έφεραν τα εξής αποτελέσματα:
2η θέση για τους Δαγκλή Χρήστο- Τσαλόπουλο Γιώργο και 3η θέση για τους Μισδραχή Λέανδρο- Χατζηγεωργίου Μιχάλη που κατάφεραν να εξασφαλίσουν το 8% και 7% αντίστοιχα μοριοδότησης για τις Πανελλαδικές εξετάσεις.
Πολύ κοντά όμως έφτασαν και οι αθλήτριες Αργυρίου Κατερίνα και Μαναού- Γιαννούση Αλκυόνη λαμβάνοντας την 4η θέση.
Ευχόμαστε τα καλύτερα στα παιδιά και πάντα με επιτυχίες.