![fotia_forthgo1](https://paidis.com/wp-content/uploads/2018/06/fotia_forthgo1-650x381.jpg)
Λίγο πριν τις 5 το πρωί σήμερα ξέσπασε από άγνωστη μέχρι στιγμής αιτία φωτιά σε φορτηγό που βρισκόταν εντός του προαύλιου χώρου μεταφορικής εταιρίας στο 6ο χλμ. Λάρισας – Φαλάνης.
Στο σημείο έσπευσαν άμεσα δύο οχήματα της Πυροσβεστικής αλλά το φορτηγό είχε καεί ολοσχερώς. Με τις προσπάθειες των πυροσβεστών η φωτιά δεν επεκτάθηκε, ενώ προανάκριση για τα αίτιά της διενεργεί το ανακριτικό τμήμα της ΠΥΛ Λάρισας.
ΦΩΤΟ αρχείου