![OLYMPUS DIGITAL CAMERA](https://paidis.com/wp-content/uploads/2018/11/002-640x381.jpg)
Πόσο ωχαδερφισμό και έλλειψη πολιτισμού μπορεί να σηκώσει επιτέλους η Λάρισα, την ώρα που κάποιοι πασχίζουν και την εξωστρέφεια και την αναβάθμισή της;
Μεσάνυχτα Τετάρτης η φωτογραφία στον πεζόδρομο της Πατρόκλου με τους βυθιζόμενους κάδους να… αγναντεύουν τις επιλογές ορισμένων και τον ανυποψίαστο Λαρισαίο να καταλήγει φαρδύς-πλατύς στον πεζόδρομο με θλάση πατώντας στην συν τοις άλλοις και τη μισοφαγωμένη μπανάνα του ανεκδιήγητου, ενώ η μπανανόφλουδα «κοσμούσε» το μηχανισμό της!!
Τα σχόλια περιττεύουν…
Ε.Π.