![ΡΟΝΤΟΥΛΗΣ](https://paidis.com/wp-content/uploads/2019/03/ΡΟΝΤΟΥΛΗΣ-595x381.jpeg)
Την Παρασκευή (12/4/2019) και ώρα 8.00 μ.μ., στο καφενείο του κ. Νίκου Νταμπαλέτσιου, στο Δαμάσι, θα μιλήσει ο επικεφαλής της “Δράσης Πολιτών”, κ. Ροντούλης Στέλιος, για να αναπτύξει τον σχεδιασμό της Παράταξης αναφορικά με το μέλλον του χωριού.
Την Παρασκευή (12/4/2019) και ώρα 8.00 μ.μ., στο καφενείο του κ. Νίκου Νταμπαλέτσιου, στο Δαμάσι, θα μιλήσει ο επικεφαλής της “Δράσης Πολιτών”, κ. Ροντούλης Στέλιος, για να αναπτύξει τον σχεδιασμό της Παράταξης αναφορικά με το μέλλον του χωριού.
Πνευματικά δικαιώματα © 2024 | Θέμα WordPress από MH Themes