![γυναικες](https://paidis.com/wp-content/uploads/2019/11/γυναικες-600x381.jpg)
Ο σύλλογος γυναικών Αμπελώνα πραγματοποίησε σήμερα το πρώτο απογευματινό για τη φετινή χειμερινή περίοδο με μεγάλη επιτυχία. Καλεσμένος στη σημερινή εκδήλωση του συλλόγου ήταν ο Φυσίατρος Δημήτρης Μπαμπάλας με καταγωγή από τον Αμπελώνα ο οποίος μίλησε για το ρόλο της αποκατάστασης στην καθημερινότητα.
Ο κ. Μπαμπάλας είχε την ευκαιρία να απαντήσει σε ερωτήσεις των γυναικών που έδειξαν μεγάλο ενδιαφέρον για την εισήγηση του γιατρού.