![ΤΥΡ1](https://paidis.com/wp-content/uploads/2020/03/ΤΥΡ1-1-678x381.jpg)
Το Κέντρο Υγείας Αμπελώνα και Κέντρο Υγείας Τυρνάβου επισκέφθηκε σήμερα ο Δήμαρχος Τυρνάβου Γιάννης Κόκουρας, συνοδευόμενος από τον Πρόεδρο του Δημοτικού Συμβουλίου Ανδρέα Γιαννόπουλο.
Ο Δήμαρχος παρέδωσε μέσα ατομικής προστασίας για το ιατρικό και νοσηλευτικό προσωπικό ενώ παράλληλα συζήτησε ζητήματα σχετικά με την εύρυθμη λειτουργία των Κέντρων Υγείας σε αυτή την κρίσιμη συγκυρία.![](https://paidis.com/wp-content/uploads/2020/03/2-1-e1585325723582.jpg)
![](https://paidis.com/wp-content/uploads/2020/03/2-1-e1585325723582.jpg)
Η άμεση και στενή συνεργασία θα συνεχιστεί με σκοπό τη διασφάλιση της υγείας κάθε Δημότη.