![κουίζ](https://paidis.com/wp-content/uploads/2015/04/-e1428648107488.jpg)
Σε ποιον έμπειρο πρώην αυτοδιοικητικό με γνώσεις και θητεία σε διοίκηση δημοτικών επιχειρήσεων και όχι μόνο ετοιμάζεται να στραφεί ο δήμαρχος Τυρνάβου για να του αναθέσει την προεδρία σε πολύπαθη πρώην επιχείρηση του δήμου που βρίσκεται σε καθεστώς εκκαθάρισης;
Οπως μαθαίνουμε οι πιέσεις είναι αφόρητες αν και μέχρι σήμερα δεν βγήκε λευκός καπνός και ο προταθείς δεν έχει πει το “ναι”. Αναμένουμε με ενδιαφέρον την αντίδρασή του…