![καραδη](https://paidis.com/wp-content/uploads/2021/01/καραδη-631x381.jpg)
Στην εκκλησία του Αγίου Αθανασίου στον Τύρναβο θα ψαλεί σήμερα Πέμπτη 7 Ιανουαρίου στις 3 μ.μ., σε στενό οικογενειακό κύκλο, η νεκρώσιμη ακολουθία για τη Χρυσάνθη Καραδήμου που έφυγε από τη ζωή σε ηλικία 82 ετών.
Η εκλιπούσα αφήνει πίσω τα παιδιά της Γρηγόρη – Αικατερίνη Καραδήμου, Βασιλική – Δημήτριο Κυριάκο, Δημήτρη – Δήμητρα Πλιάκα, εγγόνια, αδέλφια και ανίψια.
Η σορός της θα βρίσκεται στην εκκλησία στις 2.30 μ.μ.