![ΣΥΡ](https://paidis.com/wp-content/uploads/2021/04/ΣΥΡ-600x381.jpg)
Σταθερά στο πλευρό των σεισμόπληκτων της περιοχής μας, η «Αλληλεγγύη Για Όλους» έστειλε χθες άλλη μία παρτίδα προϊόντων πρώτης ανάγκης, αυτή τη φορά για τους σεισμόπληκτους του Δήμου Ελασσόνας.
Τους ανθρώπους της συλλογικότητας υποδέχτηκε ο Γραμματέας της Οργάνωσης Μελών ΣΥΡΙΖΑ – Προοδευτική Συμμαχία Ελασσόνας, Νίκος Μπίκιας. Πρόκειται για καθαριστικά, χαρτικά και άλλα είδη πρώτης ανάγκης που θα διανεμηθούν στους σεισμόπληκτους.