![τσικριτσης](https://paidis.com/wp-content/uploads/2021/06/τσικριτσης-600x381.jpg)
Στην εκκλησία του Αγίου Δημητρίου στον Τύρναβο θα ψαλεί σήμερα Τρίτη 15 Ιουνίου στις 11 π.μ. η νεκρώσιμη ακολουθία για τον Αθανάσιο Τσικριτσή που έφυγε από τη ζωή σε ηλικία 95 ετών.
Ο εκλιπών που είχε διατελέσει επί σειρά ετών πρόεδρος του συλλόγου συνταξιούχων ΙΚΑ Τυρνάβου, αφήνει πίσω τα παιδιά του Ευάγγελο – Ιωάννα Τσικριτσή, Αγγελο – Μαρία Τσικριτσή, εγγόνια, δισέγγονα, αδέλφια και ανίψια.
Η σορός του θα βρίσκεται στην εκκλησία στις 10.30 π.μ.