![πασαλιδου](https://paidis.com/wp-content/uploads/2021/12/πασαλιδου-608x381.jpg)
Στην εκκλησία του Αγίου Στυλιανού στη Λάρισα θα ψαλεί το Σάββατο 25 Δεκεμβρίου στις 11.00 π.μ. η νεκρώσιμη ακολουθία για τη Φρόσω Πασαλίδου που έφυγε από τη ζωή σε ηλικία 97 ετών.
Η εκλιπούσα αφήνει πίσω τα παιδιά της Νικόλαο – Χριστίνα Πασαλίδη, Χρυσούλα Ανυφαντή, Στέλιο – Χριστίνα Γενητσεφτσή, εγγόνια, δισέγγονα, αδέλφια και ανίψια.
Η σορός της θα βρίσκεται στην εκκλησία στις 10.30 π.μ..
Η ταφή θα γίνει στο κοιμητήριο Δένδρων.