![βογιατζογλου](https://paidis.com/wp-content/uploads/2022/06/βογιατζογλου-600x381.jpg)
Στην εκκλησία του Αγίου Γεωργίου στη Γιάννουλη θα ψαλεί αύριο Πέμπτη 2 Ιουνίου στις 12 μ. η νεκρώσιμη ακολουθία για τον Ιωάννη Βογιατζόγλου που έφυγε από τη ζωή σε ηλικία 86 ετών.
Ο εκλιπών αφήνει πίσω τη σύζυγό του Αλεξάνδρα Βογιατζόγλου, τα παιδιά τους Αθανασία – Ιωάννη Μπαρδάνη, Δήμητρα – Κώστα Κιτσούλη, Δημήτριο – Αθανασία Βογιατζόγλου, Νικόλαο – Αικατερίνη Βογιατζόγλου, εγγόνια, δισέγγονα, αδέλφια και ανίψια.
Η σορός του θα βρίσκεται στην εκκλησία στις 11.30 π.μ.