![Δάφνη Γλαύκης](https://paidis.com/wp-content/uploads/2022/08/Δάφνη-Γλαύκης-678x381.jpg)
Την εκδήλωση «Γυναικολιχουδιές» του Συλλόγου Γυναικών Γλαύκης τίμησαν με την παρουσία τους ο πρόεδρος Αντώνης Μπατρακούλης, ο νέος προπονητής Αθανάσιος Τσιάρας και τα μέλη Βασίλης Μπαρτζιάλης, Γρηγόρης Πατλιτζιάνας και Χρυσόστομος Γκουντουβάς της ποδοσφαιρικής ομάδας Δάφνη Γλαύκης.
Ο πρόεδρος ευχήθηκε «καλή επιτυχία» στις εκδηλώσεις του συλλόγου γυναικών και εξέφρασε παράλληλα την πεποίθησή του για την καλή πορεία της ομάδας του χωριού στο νέο ποδοσφαιρικό πρωτάθλημα.