![ερασ1](https://paidis.com/wp-content/uploads/2022/10/ερασ1-678x381.jpg)
Εκδήλωση στο πλαίσιο του θεσμού Erasmus days 2022 πραγματοποιήθηκε στην αίθουσα εκδηλώσεων του Γενικού Λυκείου Γόννων την Πέμπτη 13 Οκτωβρίου 2022 στις 12:30 έως 13:30.
Στην εκδήλωση παρουσιάστηκαν τα Ευρωπαϊκά προγράμματα Erasmus+ του Γενικού Λυκείου Γόννων και της Πανελλήνιας Επιστημονικής Ένωσης Καινοτομίας Open Up.
Συντονίστρια της εκδήλωσης ήταν η κ. Κατερίνα Γκανάτσιου, καθηγήτρια Φυσικής και υπεύθυνη επικοινωνίας για τα Ευρωπαϊκά προγράμματα Erasmus+.