![αλκοολ](https://paidis.com/wp-content/uploads/2022/12/αλκοολ-413x381.jpg)
Το Κέντρο Κοινότητας του Δήμου Τυρνάβου σε συνεργασία με το Κέντρο Πρόληψης Π.Ε. Λάρισας – ΟΚΑΝΑ «ΟΡΦΕΑΣ» διοργανώνουν εκδήλωση με θέμα: «Όταν η πρόληψη συναντά το Αλκοόλ: Μύθοι και Πραγματικότητα», που θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 8 Δεκεμβρίου 2022 και ώρα 18:30΄ στο Δημοτικό Θέατρο Τυρνάβου.
Για το θέμα θα μιλήσει ο ψυχίατρος – νευρολόγος Δρ.Παναγιώτης Γεωργάκας.
Την εκδήλωση θα πλαισιώσουν καλλιτεχνικά ο Σύλλογος Γυναικών Τυρνάβου και ομάδα μαθητών του ΕΠΑΛ Τυρνάβου.