![παπανικολαου](https://paidis.com/wp-content/uploads/2022/12/παπανικολαου-678x381.jpg)
Στην εκκλησία της Παναγίας Φανερωμένης στον Τύρναβο θα ψαλεί αύριο Τετάρτη 21 Δεκεμβρίου στις 11.00 π.μ. η νεκρώσιμη ακολουθία για την Παναγιώτα Παπανικολάου που έφυγε από τη ζωή σε ηλικία 67 ετών.
Η εκλιπούσα αφήνει πίσω τη μητέρα της Αναστασία Αναστασίου, τα παιδιά της Αγγελική – Αθανάσιο Δουζένη, Αναστασία – Δημήτριο Σπανογιάννη, εγγόνια, αδελφή και ανίψια.
Η σορός της θα βρίσκεται στην εκκλησία στις 10.30 π.μ.