![ΡΥΘΜΙΚΗ1](https://paidis.com/wp-content/uploads/2023/01/ΡΥΘΜΙΚΗ1-678x298.jpg)
Την Χριστουγεννιάτικη εκδήλωση των τμημάτων Ρυθμικής Γυμναστικής και Μαζορετών του Συλλόγου πραγματοποίησε πριν λίγες ημέρες ο Γυμναστικός Σύλλογος «ΟΛΥΜΠΙΑ» Λάρισας στο Κλειστό Γυμναστήριο της Νεάπολης. Οι μικρές αθλήτριες του Συλλόγου παρουσίασαν με επιτυχία τα προγράμματά τους σε χριστουγεννιάτικους ρυθμούς και καταχειροκροτήθηκαν.
Ο Γυμναστικός Σύλλογος «ΟΛΥΜΠΙΑ» Λάρισας θέλει να ευχαριστήσει θερμά για την πολύ σημαντική βοήθεια τους χορηγούς του Συλλόγου, που στηρίζουν ενεργά όλες τις εκδηλώσεις του.