![ΦΑΡΣΑΛΑ](https://paidis.com/wp-content/uploads/2023/05/ΦΑΡΣΑΛΑ-1-678x361.jpg)
Ολοκληρώθηκε η καταμέτρηση των ψήφων για τις φετινές εκλογές στο δήμο Φαρσάλων. Βάσει των αποτελεσμάτων που δημοσιοποίησε η περιφέρεια Θεσσαλίας οι ψήφοι ανά δημοτικό διαμέρισμα και εκλογικό τμήμα διαμορφώνονται ως εξής:
Ολοκληρώθηκε η καταμέτρηση των ψήφων για τις φετινές εκλογές στο δήμο Φαρσάλων. Βάσει των αποτελεσμάτων που δημοσιοποίησε η περιφέρεια Θεσσαλίας οι ψήφοι ανά δημοτικό διαμέρισμα και εκλογικό τμήμα διαμορφώνονται ως εξής:
Πνευματικά δικαιώματα © 2024 | Θέμα WordPress από MH Themes