![μπιτουλη1](https://paidis.com/wp-content/uploads/2023/09/μπιτουλη1-678x381.jpg)
Στο Κέντρο Γερμανικής Γλώσσας – Deutsche Sprachschule, που βρίσκεται στον Τύρναβο, οδός Αγίας Παρασκευής 17 ,συνεχίζονται οι εγγραφές για τη νέα σχολική χρονιά μέχρι και την Παρασκευή 15/9 καθημερινά 11πμ – 13μμ & 19μμ-21μμ
Υπεύθυνη διδασκαλίας Μπιτούλη Χριστίνα
Τηλέφωνο – πληροφορίες: 2492025715
∞ Εξειδίκευση στην διδασκαλία των γερμανικών
∞Δημιουργική μάθηση ευχάριστα και αποτελεσματικά
∞ Υψηλά ποσοστά επιτυχίας
∞ Ομοιογενή τμήματα