![argyropoyli6](https://paidis.com/wp-content/uploads/2024/03/argyropoyli6-678x381.jpg)
Πλήθος κόσμου επισκέφθηκε χθες Καθαρή Δευτέρα το Αργυροπούλι για να γιορτάσει την πρώτη μέρα της Σαρακοστής και να γευτεί φασολάδα, λαγάνα και τουρσί που ετοίμασαν για τους επισκέπτες η τοπική κοινότητα σε συνεργασία με το δήμο Τυρνάβου κι φυσικά για να γλεντήσει με τη ζωντανή μουσική.
Ψυχή των εκδηλώσεων για μία ακόμη χρονιά ο πρόεδρος Απ. Βογιατζής και τα μέλη του συμβουλίου της κοινότητας.
Δείτε στιγμιότυπα από το αδιαχώρητο που δημιουργήθηκε χθες στο χωριό: