![deyal](https://paidis.com/wp-content/uploads/2024/07/deyal-678x381.jpg)
Ο Δήμος Λαρισαίων και η ΔΕΥΑΛ ενημερώνουν το κοινό ότι αύριο, Τετάρτη, 31 Ιουλίου, από νωρίς το πρωί θα εκτελούνται εργασίες ασφαλτόστρωσης σε όλο το μήκος της οδού Θέτιδος & στο τμήμα της οδού Κύπρου (από την Καραθάνου μέχρι την Ανθ.Γαζή-πλατεία Εβραίων).
Για τον λόγο αυτό, στην οδό Θέτιδος δεν θα επιτρέπεται η διέλευση οχημάτων, μέχρι τις απογευματινές ώρες της ίδιας μέρας, οπότε και θα ολοκληρωθούν οι εργασίες.