Μεταθέσεις – τοποθετήσεις εκπαιδευτικών από το ΠΥΣΠΕ Λάρισας

Με απόφαση του ΠΥΣΠΕ ν. Λάρισας μετατέθηκαν-τοποθετήθηκαν σε σχολικές μονάδες του ν. Λάρισας ή παρέμειναν στη διάθεση του ΠΥΣΠΕ, οι παρακάτω Εκπ/κοί.

Δ Α Σ Κ Α Λ Ο Ι

Α΄ ΠΕΡΙΟΧΗ

ΕΙΔΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ (ΣΜΕΑ)

Α/Α      ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ          ΣΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ   ΑΠΟ ΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

1          ΝΤΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΙΔΙΚΟ ΣΧ. ΔΑΔ ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ

2          ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   Τ. Ε. 5ου ΔΗΜ. ΣΧ. ΛΑΡΙΣΑΣ          ΔΙΑΘΕΣΗ

 

ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ

Β) Λοιποί Δάσκαλοι

Α/Α      ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ          ΣΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ   ΑΠΟ ΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

1          ΚΕΦΑΛΑΣ ΘΩΜΑΣ 1Ο ΛΑΡΙΣΑΣ 43Ο ΛΑΡΙΣΑΣ

2          ΜΟΡΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ        1Ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ

3          ΤΣΑΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ          1Ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ

4          ΝΑΖΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ           2Ο ΛΑΡΙΣΑΣ 1Ο ΛΑΡΙΣΑΣ

5          ΒΑΡΔΑΤΣΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ           2Ο ΛΑΡΙΣΑΣ 37Ο ΛΑΡΙΣΑΣ

6          ΜΕΤΣΟΒΙΤΟΥ ΕΛΕΝΗ         3Ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ

7          ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ         3Ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ

8          ΡΟΥΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ     4Ο ΛΑΡΙΣΑΣ 1Ο ΦΑΛΑΝΗΣ

9          ΝΑΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ             6Ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ

10        ΜΠΟΥΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ           6Ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ

11        ΚΥΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ   6Ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ

12        ΤΣΙΓΑΡΑ ΚΑΤΙΝΑ    7Ο ΛΑΡΙΣΑΣ 30Ο ΛΑΡΙΣΑΣ

13        ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ      7Ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ

14        ΤΖΙΤΖΗ ΘΩΜΑΗ       7Ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ

15        ΧΑΤΖΗΑΥΓΕΡΗ ΕΙΡΗΝΗ     9Ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ

16        ΚΑΤΣΙΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ      10Ο ΛΑΡΙΣΑΣ            41Ο ΛΑΡΙΣΑΣ

17        ΑΜΠΡΑΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   16Ο ΛΑΡΙΣΑΣ            38Ο ΛΑΡΙΣΑΣ

18        ΚΑΜΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    16Ο ΛΑΡΙΣΑΣ            ΔΙΑΘΕΣΗ

19        ΣΚΥΦΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ        16Ο ΛΑΡΙΣΑΣ            ΔΙΑΘΕΣΗ

20        ΤΖΟΜΠΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ        16Ο ΛΑΡΙΣΑΣ            ΔΙΑΘΕΣΗ

21        ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ          24Ο ΛΑΡΙΣΑΣ            ΔΙΑΘΕΣΗ

22        ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ            25Ο ΛΑΡΙΣΑΣ            26Ο ΛΑΡΙΣΑΣ

23        ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ             26Ο ΛΑΡΙΣΑΣ            ΔΙΑΘΕΣΗ

24        ΚΑΤΣΙΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    26Ο ΛΑΡΙΣΑΣ            ΔΙΑΘΕΣΗ

25        ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ           27Ο ΛΑΡΙΣΑΣ            ΔΙΑΘΕΣΗ

26        ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ        27Ο ΛΑΡΙΣΑΣ            ΔΙΑΘΕΣΗ

27        ΚΡΑΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ         29Ο ΛΑΡΙΣΑΣ            ΔΙΑΘΕΣΗ

28        ΒΑΪΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ           30Ο ΛΑΡΙΣΑΣ            1Ο ΦΑΛΑΝΗΣ

29        ΜΑΣΤΟΡΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΙΤΗ             30Ο ΛΑΡΙΣΑΣ            ΔΙΑΘΕΣΗ

30        ΧΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   31Ο ΛΑΡΙΣΑΣ            ΔΙΑΘΕΣΗ

31        ΞΑΝΘΟΣ ΞΑΝΘΟΣ 32Ο ΛΑΡΙΣΑΣ            ΔΙΑΘΕΣΗ

32        ΜΥΛΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ         36Ο ΛΑΡΙΣΑΣ            39Ο ΛΑΡΙΣΑΣ

33        ΒΑΡΔΑΚΑΡΗ ΕΥΑΝΘΙΑ      36Ο ΛΑΡΙΣΑΣ            ΔΙΑΘΕΣΗ

34        ΚΟΦΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ     36ο ΛΑΡΙΣΑΣ             ΔΙΑΘΕΣΗ

35        ΜΠΛΙΟΥΜΗ ΕΡΡΙΚΑ           36ο ΛΑΡΙΣΑΣ             ΔΗΜ.ΣΧ. ΖΑΠΠΕΙΟΥ

36        ΜΠΛΟΓΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ          42ο ΛΑΡΙΣΑΣ             13Ο ΛΑΡΙΣΑΣ

37        ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ         43ο ΛΑΡΙΣΑΣ             ΔΗΜ.ΣΧ. ΖΑΠΠΕΙΟΥ

38        ΜΠΖΙΩΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ           1Ο ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ    ΔΙΑΘΕΣΗ

39        ΠΗΧΑ ΕΛΕΝΗ           2Ο ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ    ΔΙΑΘΕΣΗ

40        ΜΗΤΣΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ             3Ο ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ    ΔΙΑΘΕΣΗ

41        ΜΕΡΜΗΓΚΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ    ΔΗΜ.ΣΧ. ΝΙΚΑΙΑΣ   ΔΙΑΘΕΣΗ

42        ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ             ΔΗΜ.ΣΧ. ΝΙΚΑΙΑΣ   ΔΙΑΘΕΣΗ

43        ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ    1Ο ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ

44        ΤΣΙΝΤΖΙΡΟΥΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ         39ο ΛΑΡΙΣΑΣ             ΔΙΑΘΕΣΗ

45        ΓΚΡΕΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ             37ο ΛΑΡΙΣΑΣ             2Ο ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ

46        ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ         13ο ΛΑΡΙΣΑΣ             ΔΙΑΘΕΣΗ

47        ΠΑΣΧΟΥ ΜΑΙΡΗ      38ο ΛΑΡΙΣΑΣ             ΔΙΑΘΕΣΗ

48        ΑΒΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ          30ο ΛΑΡΙΣΑΣ             ΔΙΑΘΕΣΗ

49        ΓΚΙΟΒΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   43ο ΛΑΡΙΣΑΣ             ΔΙΑΘΕΣΗ

50        ΣΟΦΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   41ο ΛΑΡΙΣΑΣ             31Ο ΛΑΡΙΣΑΣ

51        ΜΗΤΡΟΤΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ            ΔΗΜ.ΣΧ. ΖΑΠΠΕΙΟΥ            ΔΙΑΘΕΣΗ

52        ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ          26ο ΛΑΡΙΣΑΣ             ΔΙΑΘΕΣΗ

53        ΝΤΑΟΥΤΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ        2Ο ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ    ΔΙΑΘΕΣΗ

54        ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ            1Ο ΦΑΛΑΝΗΣ           ΔΙΑΘΕΣΗ

55        ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ           32Ο ΛΑΡΙΣΑΣ            ΔΙΑΘΕΣΗ

Παραμένουν κενές οργανικές θέσεις στα: 1ο Δ.Σ. ΦΑΛΑΝΗΣ (1), Δ.Σ.ΖΑΠΠΕΙΟΥ (2)

Παραμένουν στη Διάθεση της Περιοχής Α΄ οι Δάσκαλοι: ΞΥΔΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΠΑΤΣΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, ΜΕΛΤΖΑΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ, ΧΑΤΖΗΛΕΛΕΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ, ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΓΚΑΛΜΠΟΓΚΙΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ, ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΝΑΝΟΥ ΗΛΙΑ, ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ.

Β΄ ΠΕΡΙΟΧΗ.

ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ

Α/Α      ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ          ΣΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ   ΑΠΟ ΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

1          ΓΕΛΑΛΗ ΑΜΑΛΙΑ   2Ο ΑΜΠΕΛΩΝΑ       Δ.Σ.ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΙΟΥ

2          ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ          3Ο ΑΜΠΕΛΩΝΑ       1Ο ΑΜΠΕΛΩΝΑ

3          ΛΑΠΠΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 3Ο ΑΜΠΕΛΩΝΑ       ΔΙΑΘΕΣΗ

4          ΓΚΙΖΛΗ ΦΑΝΗ         1Ο ΤΥΡΝΑΒΟΥ         ΔΙΑΘΕΣΗ

5          ΣΧΟΡΕΤΣΑΝΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ           1Ο ΤΥΡΝΑΒΟΥ         ΔΙΑΘΕΣΗ

6          ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ          2Ο ΤΥΡΝΑΒΟΥ         ΔΙΑΘΕΣΗ

7          ΚΑΛΕΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ         4Ο ΤΥΡΝΑΒΟΥ         Δ.Σ. ΚΑΡΙΤΣΑΣ

8          ΜΠΑΤΖΙΤΕΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ        4Ο ΤΥΡΝΑΒΟΥ         Δ.Σ. ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

9          ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ ΑΓΛΑΪΑ        5Ο ΤΥΡΝΑΒΟΥ         ΔΙΑΘΕΣΗ

10        ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Δ.Σ. ΠΥΡΓΕΤΟΥ        ΔΙΑΘΕΣΗ

11        ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    1Ο ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ           ΔΙΑΘΕΣΗ

12        ΓΟΥΤΟΥ ΕΛΕΝΗ      1Ο ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ           ΔΙΑΘΕΣΗ

13        ΠΟΥΛΙΟΥ ΙΟΥΛΙΑ   Δ.Σ. ΟΜΟΛΙΟΥ         ΔΙΑΘΕΣΗ

14        ΝΤΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ          Δ.Σ. ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ           ΔΙΑΘΕΣΗ

15        ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ     Δ.Σ. ΑΙΓΑΝΗΣ           ΔΙΑΘΕΣΗ

16        ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ       Δ.Σ. ΔΗΜΗΤΡΑΣ       2Ο ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ

17        ΠΑΡΤΑΛΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ       Δ.Σ. ΔΗΜΗΤΡΑΣ       Δ.Σ. ΠΥΡΓΕΤΟΥ

18        ΔΑΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ             Δ.Σ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ        Δ.Σ. ΔΗΜΗΤΡΑΣ

19        ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ         2Ο Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ           ΔΙΑΘΕΣΗ

20        ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ     Δ.Σ. Μ. ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ      ΔΙΑΘΕΣΗ

21        ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ      Δ.Σ. ΧΑΛΚΗΣ            ΔΙΑΘΕΣΗ

22        ΣΙΜΟΥΛΗ ΖΩΗ         Δ.Σ. ΑΝΑΒΡΑΣ          ΔΙΑΘΕΣΗ

23        ΚΑΛΑΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ       1Ο Δ.Σ. ΑΜΠΕΛΩΝΑ           ΔΙΑΘΕΣΗ

24        ΓΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ             2Ο ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ           ΔΙΑΘΕΣΗ

25        ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ    Δ.Σ. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΙΟΥ       ΔΙΑΘΕΣΗ

26        ΤΣΙΓΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ             Δ.Σ. ΔΗΜΗΤΡΑΣ       ΔΙΑΘΕΣΗ

27        ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΑΡΗΣ     Δ.Σ. ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ             ΔΙΑΘΕΣΗ

 

Παραμένουν κενές οργανικές θέσεις στα Δημ. Σχολεία: ΣΤΟΜΙΟΥ (1), ΚΑΡΙΤΣΑΣ (1), ΠΥΡΓΕΤΟΥ (1)

Παραμένουν στη Διάθεση της περιοχής Β΄ οι Δάσκαλοι: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΚΥΡΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΚΙΤΣΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΚΟΛΛΙΝΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ, ΡΙΖΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Γ΄ ΠΕΡΙΟΧΗ

ΕΙΔΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ

Παραμένουν κενές οργανικές θέσεις : Στο Ειδικό Σχ. Γαλανόβρυσης (2)

ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ

Α/Α      ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ          ΣΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ   ΑΠΟ ΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

1          ΛΑΤΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ      Δ.Σ. ΣΑΡΑΝΤΑΠΟΡΟΥ         ΔΙΑΘΕΣΗ

2          ΤΖΗΚΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ           Δ.Σ. ΣΑΡΑΝΤΑΠΟΡΟΥ         ΔΙΑΘΕΣΗ

3          ΤΣΙΠΝΗ ΜΑΡΘΑ       Δ.Σ. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΙΟΥ       ΔΙΑΘΕΣΗ

4          ΠΡΙΟΒΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ        Δ.Σ ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΙΑΣ             ΔΙΑΘΕΣΗ

5          ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ      Δ.Σ. ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΙΑΣ            ΔΙΑΘΕΣΗ

6          ΔΟΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ        Δ.Σ. ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΙΑΣ            ΔΙΑΘΕΣΗ

7          ΚΑΦΑΝΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    Δ.Σ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ           ΔΙΑΘΕΣΗ

8          ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   Δ.Σ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ           ΔΙΑΘΕΣΗ

9          ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ       Δ.Σ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ           ΔΙΑΘΕΣΗ

10        ΜΗΤΣΙΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ          Δ.Σ. ΚΑΡΥΑΣ             ΔΙΑΘΕΣΗ

11        ΑΡΣΕΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ       Δ.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     Δ.Σ. ΛΥΚΟΥΔΙΟΥ

12        ΤΣΙΛΙΓΚΑ ΞΑΝΘΗ   Δ.Σ. ΛΥΚΟΥΔΙΟΥ    ΔΙΑΘΕΣΗ

 

Παραμένουν κενές οργανικές θέσεις στα Δημ. Σχολεία: ΛΙΒΑΔΙΟΥ(1),

Παραμένει στη διάθεση της περιοχής Γ΄ ο δάσκαλος: ΔΑΦΝΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

Δ΄ ΠΕΡΙΟΧΗ

ΕΙΔΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ

Παραμένουν κενές οργανικές θέσεις : Στο Ειδικό Σχ. Φαρσάλων (1)

ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ

Α/Α      ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ          ΣΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ   ΑΠΟ ΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

1          ΤΑΟΥΣΑΝΗ ΑΡΙΑΝΘΗ        1ο ΦΑΡΣΑΛΩΝ         ΔΙΑΘΕΣΗ

2          ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ             1ο ΦΑΡΣΑΛΩΝ         ΔΙΑΘΕΣΗ

3          ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ          2ο ΦΑΡΣΑΛΩΝ         ΔΙΑΘΕΣΗ

4          ΓΚΟΥΜΟΤΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2ο ΦΑΡΣΑΛΩΝ         ΔΙΑΘΕΣΗ

5          ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ       3ο ΦΑΡΣΑΛΩΝ         ΔΙΑΘΕΣΗ

6          ΠΡΟΣΜΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ           4ο ΦΑΡΣΑΛΩΝ         ΔΙΑΘΕΣΗ

7          ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΡΟΜΙΝΑ-ΙΩΑΝΝΑ           Δ.Σ. ΣΤΑΥΡΟΥ          ΔΙΑΘΕΣΗ

8          ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ         Δ.Σ. ΕΥΥΔΡΙΟΥ         ΔΙΑΘΕΣΗ

 

Παραμένει κενή οργανική θέση: 2ο Δ.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ (1)

Παραμένει στη διάθεση της Δ΄ Περιοχής ο δάσκαλος: Καψάλης Αθανάσιος.

 

Ν Η Π Ι Α Γ Ω Γ Ο Ι

Α΄ ΠΕΡΙΟΧΗ

ΕΙΔΙΚΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΑ

Α/Α      ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ          ΣΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ   ΑΠΟ ΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

1          ΤΣΙΑΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ   ΕΙΔΙΚΟ Ν/Γ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ             ΔΙΑΘΕΣΗ

 

Δεν παραμένει κανένα οργανικό κενό

ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΑ

Α/Α      ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ          ΣΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ   ΑΠΟ ΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

1          ΠΑΪΣΗ ΑΓΟΡΗ          4ο ΛΑΡΙΣΑΣ   57Ο ΛΑΡΙΣΑΣ

2          ΚΑΦΦΕ ΓΕΩΡΓΙΑ      6ο ΛΑΡΙΣΑΣ   ΔΙΑΘΕΣΗ

3          ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΕΛΕΝΗ         9ο ΛΑΡΙΣΑΣ   ΔΙΑΘΕΣΗ

4          ΛΑΠΠΑ ΑΜΑΛΙΑ     19Ο ΛΑΡΙΣΑΣ            ΔΙΑΘΕΣΗ

5          ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ          30Ο ΛΑΡΙΣΑΣ            ΔΙΑΘΕΣΗ

6          ΦΑΝΑΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ          36Ο ΛΑΡΙΣΑΣ            ΔΙΑΘΕΣΗ

7          ΜΠΟΥΛΙΩΝΗ ΣΟΦΙΑ          39Ο ΛΑΡΙΣΑΣ            13Ο ΛΑΡΙΣΑΣ

8          ΓΚΑΡΛΕΜΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ      50Ο ΛΑΡΙΣΑΣ            47Ο ΛΑΡΙΣΑΣ

9          ΚΟΥΤΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ           55Ο ΛΑΡΙΣΑΣ            ΔΙΑΘΕΣΗ

10        ΤΖΗΚΑ ΙΩΑΝΝΑ      56Ο ΛΑΡΙΣΑΣ            ΔΙΑΘΕΣΗ

11        ΓΕΛΑΝΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ         60Ο ΛΑΡΙΣΑΣ            ΔΙΑΘΕΣΗ

12        ΣΤΑΤΗΡΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ         1Ο ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ    ΔΙΑΘΕΣΗ

13        ΜΑΥΡΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ      Ν/Γ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ        ΔΙΑΘΕΣΗ

14        ΠΥΡΓΙΔΗ ΑΝΝΑ       47Ο ΛΑΡΙΣΑΣ            55Ο ΛΑΡΙΣΑΣ

15        ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ             57Ο ΛΑΡΙΣΑΣ            ΔΙΑΘΕΣΗ

16        ΛΑΛΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ             13Ο ΛΑΡΙΣΑΣ            ΔΙΑΘΕΣΗ

17        ΤΟΛΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ          55Ο ΛΑΡΙΣΑΣ            ΔΙΑΘΕΣΗ

 

Παραμένουν κενές θέσεις : 1Ο Ν/Γ ΦΑΛΑΝΗΣ (1)

Παραμένουν στη Διάθεση της Περιοχής Α΄ οι Νηπιαγωγοί; ΞΥΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ, ΤΡΙΜΙΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

Β΄ ΠΕΡΙΟΧΗ

Α/Α      ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ          ΣΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ   ΑΠΟ ΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

1          ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    1Ο ΑΜΠΕΛΩΝΑ       ΔΙΑΘΕΣΗ

2          ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ν/Γ ΚΙΛΕΛΕΡ            ΔΙΑΘΕΣΗ

3          ΠΑΛΤΣΑΝΙΤΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ             3Ο ΤΥΡΝΑΒΟΥ         ΔΙΑΘΕΣΗ

4          ΚΩΣΤΑΒΕΛΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ    5Ο ΤΥΡΝΑΒΟΥ         ΔΙΑΘΕΣΗ

5          ΜΑΜΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ             7Ο ΤΥΡΝΑΒΟΥ         ΔΙΑΘΕΣΗ

6          ΜΠΟΥΡΝΤΕΝΑ ΙΟΥΛΙΑ      Ν/Γ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ        Ν/Γ ΟΣΣΑΣ

7          ΒΑΪΟΥ ΕΛΛΗ            1Ο ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ           ΔΙΑΘΕΣΗ

8          ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ        2Ο ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ           Ν/Γ ΧΑΛΚΗΣ

9          ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΡΟΔΟΠΗ    Ν/Γ ΣΤΟΜΙΟΥ           ΔΙΑΘΕΣΗ

10        ΠΙΤΣΙΛΚΑ ΠΑΓΩΝΑ            Ν/Γ ΟΣΣΑΣ    ΔΙΑΘΕΣΗ

11        ΜΟΥΤΣΕΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ      Ν/Γ ΧΑΛΚΗΣ            Ν/Γ ΓΟΝΝΩΝ

12        ΤΣΙΡΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ             Ν/Γ ΓΟΝΝΩΝ            ΔΙΑΘΕΣΗ

Παραμένουν κενές οργανικές θέσεις: Ν/Γ ΚΑΡΙΤΣΑΣ(1)

Παραμένουν στη διάθεση της Περιοχής Β΄ οι Νηπιαγωγοί: ΛΑΣΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ, ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΣΑΜΕΛΑ, ΦΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΟΛΓΑ

Γ΄ ΠΕΡΙΟΧΗ

ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΑ

Α/Α      ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ          ΣΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ   ΑΠΟ ΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

1          ΛΙΑΠΗ ΓΕΩΡΓΙΑ       2Ο ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ       ΔΙΑΘΕΣΗ

2          ΝΑΒΡΟΖΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ      3Ο ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ       ΔΙΑΘΕΣΗ

3          ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΗΜΙΑ            Ν/Γ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ           ΔΙΑΘΕΣΗ

4          ΔΟΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ        Ν/Γ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ   ΔΙΑΘΕΣΗ

5          ΖΥΓΟΥΡΑ ΒΑΪΑ        Ν/Γ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ         ΔΙΑΘΕΣΗ

6          ΣΦΗΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ            Ν/Γ ΠΡΑΙΤΩΡΙΟΥ     ΔΙΑΘΕΣΗ

 

Παραμένουν κενές οργανικές θέσεις:.Ν/Γ ΛΙΒΑΔΙΟΥ (1)

Παραμένουν στη διάθεση της Περιοχής Γ΄ οι Νηπιαγωγοί: ΠΑΤΣΙΟΥΡΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ, ΜΠΟΥΜΠΟΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΣΤΑΜΑΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, ΝΤΕΛΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ, ΤΑΜΠΑΡΗ ΕΛΕΝΗ, ΓΚΟΥΝΕΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ.

Δ΄ ΠΕΡΙΟΧΗ

ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΑ

Α/Α      ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ          ΣΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ   ΑΠΟ ΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

1          ΝΟΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ   2Ο Ν/Γ ΦΑΡΣΑΛΩΝ             ΔΙΑΘΕΣΗ

2          ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ 3Ο Ν/Γ ΦΑΡΣΑΛΩΝ             ΔΙΑΘΕΣΗ

3          ΤΣΕΚΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ     Ν/Γ ΚΡΗΝΗΣ             ΔΙΑΘΕΣΗ

 

Παραμένουν κενές οργανικές θέσεις:. Ν/Γ ΝΑΡΘΑΚΙΟΥ (1)

Παραμένουν στη διάθεση της Περιοχής Δ΄ Νηπιαγωγών: ΚΥΠΡΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΓΓΛΙΚΩΝ

Α΄ ΠΕΡΙΟΧΗ

Παραμένουν στη διάθεση της Περιοχής Α΄ οι Εκπ/κοί:

Βασιλειάδου Γεσθημανή, Νατσούλη Μαρία, Σιούλα Μαρία, Αδαμοπούλου Στυλιανή, Πέρρη Καλλιόπη, Βακαλαθανασίου Μαρία, Πουρνάρα Χρυσάνθη, Καρανίκα Κων/να, Ντελή Ευαγγελία.

Β΄ ΠΕΡΙΟΧΗ

Παραμένουν στη Διάθεση της Β΄ Περιοχής οι Εκπ/κοί:

Κολίτσα Χάιδω, Ξάνθου Άννα, Νάκας Ευθύμιος

Γ΄ ΠΕΡΙΟΧΗ

Παραμένει στη διάθεση της Γ΄ Περιοχής ο Εκπ/κός: Τσιγγέλης Κωνσταντίνος

ΓΥΜΝΑΣΤΩΝ

Α΄ ΠΕΡΙΟΧΗ

Παραμένουν στη διάθεση της Περιοχής Α΄ οι Εκπ/κοί:Αλεξίου Γεώργιος, Οικονόμου Νικόλαος, Μανούσιος Ευστάθιος, Βλάνδος Βασίλειος, Μιχάλη Παναγιώτα, Μέκρας Σπύρος, Σαρακίνας Βασίλειος, Δόλγηρα Φρίντα, Καρδάρας Βλάσης, Μαϊμάρης Δημήτριος, Τσιάρα Μιράντα, Γεωργίου Φώτιος, Καλέτσιος Ηλίας, Αλεβιζάκης Ευάγγελος, Προβίδα Ειρήνη, Παπαδόπουλος Χρήστος, Καραγεώργου Βασιλική, Γκουντούρα Χαρούλα, Αστερίου Θεανώ, Γκούμα Αικατερίνη, Φιλοκώστα Ελένη, Ευαγγέλου Ουρανία.

Κενές Θέσεις:καμία

Β΄ ΠΕΡΙΟΧΗ

Παραμένουν στη Διάθεση της Β΄ Περιοχής οι Εκπ/κοί: Μπαλωτής Θεόδωρος, Τσαρούχας Μιχαήλ, Κολοκοτρώνη Σταυρούλα, Κυρατζής Αντώνιος, Μπρούζα Αθηνά, Κουτσίνας Νικόλαος.

Κενές θέσεις:καμία

Γ΄ ΠΕΡΙΟΧΗ

Παραμένουν στη διάθεση της Γ΄ Περιοχής οι Εκπ/κοί: Γάτσιος Κων/νος, Ζιάγκας Βασίλειος, Κώτσιου Ουρανία, Τσαπατόρη Ελένη, Μπατσίλα Μάρθα, Καλαμπούκα Παγώνα, Μηνάς Διονύσης.

Κενές θέσεις :καμία

Δ΄ ΠΕΡΙΟΧΗ

Παραμένουν στη Διάθεση της Δ΄ Περιοχής οι Εκπ/κοί: Δημητρίου Ελένη, Κορομηλάς Κων/νος, Ιωακειμίδου Αναστασία, Τσιάρα Μαρία, Καραζήση Χαρίκλεια, Τσιτώτας Κων/νος

Κενές Θέσεις: καμία

ΜΟΥΣΙΚΩΝ

Α΄ ΠΕΡΙΟΧΗ

Παραμένουν στη διάθεση της Περιοχής Α΄ οι Εκπ/κοί: Κουτσοδόντη Ελένη, Μεταξιώτη Σοφία.

Κενές Θέσεις:καμία

Οι Δάσκαλοι και Νηπιαγωγοί που παραμένουν στη διάθεση των περιοχών μετάθεσης του ΠΥΣΠΕ ν. Λάρισας και έχουν υποβάλει δήλωση, εφόσον το επιθυμούν, μπορούν να υποβάλουν συμπληρωματική δήλωση τοποθέτησης σε κενά οργανικά των περιοχών που δεν καλύφθηκαν, από 2-7-2012 μέχρι και 6-07-2012 στη Γραμματεία του ΠΥΣΠΕ ν. Λάρισας.

Για περισσότερες πληροφορίες στη Γραμματεία του ΠΥΣΠΕ -τηλ:2410-256555.

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com