ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΩΝ ΣΥΝΕΚ ΣΤΟ ΑΠΥΣΔΕ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

synekΑνακοινώθηκαν σήμερα οι υποψήφιοι για το ΑΠΥΣΔΕ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ των Συνεργαζόμενων Εκπαιδευτικών Κινήσεων Θεσσαλίας ενόψει των εκλογών για τα υπηρεσιακά συμβούλια. Οι υποψήφιοι είναι:

Αμπατζή Γεωργία του Ιωάννη ΠΕ19 ΕΠΑΛ Σοφάδων

Αναστασόπουλος Στυλιανός (Στέλιος) του Αθανασίου ΠΕ04.04 Γυμνάσιο Προαστίου

Γανός-Ράπτης Δημήτρης του Αντωνίου ΠΕ04.01 8ο Γυμνάσιο Λάρισας

Γκουντούλας Κωνσταντίνος του Θωμά ΠΕ03 1ο Γυμνάσιο Φαρσάλων

Γκουντρουμπής Αθανάσιος (Σάκης) του Θεμιστοκλή ΠΕ08 Διάθεση ΠΥΣΔΕ Λάρισας

Δημητριάδης Δημήτριος του Χριστοφόρου ΠΕ03 ΕΠΑΛ Αγριάς

Ευαγγέλου Κωνσταντίνος του Ευαγγέλου ΠΕ04.02 11ο ΓΕΛ Λάρισας

Ζυγούρης Βασίλειος του Γεωργίου ΠΕ10 7ο ΓΕΛ Τρικάλων

Καλογερόπουλος Κωνσταντίνος του Θωμά ΠΕ11 ΤΕΕ Ειδικής Αγωγής

Καρακώστας Χρήστος του Αθανασίου ΠΕ04.05 Γυμνάσιο Ματαράγκας

Καρυώτης Θεόδωρος του Νικολάου ΠΕ06 1ο ΕΠΑΛ Λάρισας

Κατσούρας Σταύρος του Αποστόλου ΠΕ10 Διάθεση ΠΥΣΔΕ Μαγνησίας

Κώστα Ανθούλα του Πέτρου ΠΕ02 2ο ΕΠΑΛ Καρδίτσας

Λαχανάς Χρήστος του Αποστόλου ΠΕ04.04 ΓΕΛ Πλατυκάμπου

Μαγαλιού Ερμίνα του Δημητρίου ΠΕ02 ΓΕΛ Αμπελώνα

Μαγκούφη Βασιλική του Στέργιου ΠΕ02 5ο ΓΕΛ Τρικάλων

Μαυροκέφαλος Γεράσιμος του Γρηγορίου ΠΕ06 5ο ΓΕΛ Καρδίτσας

Μουλά Κυριακή (Κέλλυ) του Νικολάου ΠΕ03 ΕΠΑΛ Καλαμπάκας

Μπατζούκη Κλεοπάτρα του Κωνσταντίνου ΠΕ10 2ο ΓΕΛ Βόλου

Μπέης Ιωάννης του Νικολάου ΠΕ16 Μουσικό σχολείο Τρικάλων

Μύρικνας Μιχάλης του Στυλιανού ΠΕ03 2ο ΕΠΑΛ Ν.Ιωνίας

Νικολαΐδης Γεώργιος του Παντελή ΠΕ19 Γυμνάσιο & ΛΤ Αρμενίου

Παλούκας Βαγγέλης του Αθανασίου ΠΕ14.04 ΕΠΑΛ Φαρκαδόνας

Παπαζεύκου Ουρανία του Δημητρίου ΠΕ19 2ο Γυμνάσιο Τρικάλων

Παπαϊωάννου Άννα του Νικολάου ΠΕ 19 4ο Γυμνάσιο Λάρισας

Παππάς Βασίλειος του Σπυρίδωνα ΠΕ04.01 ΓΕΛ Καλαμπάκας

Ραχμάνης Κωνσταντίνος του Χρήστου ΠΕ03 2ο ΓΕΛ Καρδίτσας

Ρεμπάπης Παναγιώτης του Ευαγγέλου ΠΕ03 6ο Γυμνάσιο Λάρισας

Ριζάς Σωτήριος του Ιωάννη ΠΕ03 Μουσικό σχολείο Καρδίτσας

Σούρλας Ναπολέων του Λεωνίδα ΠΕ04.05 15ο Γυμνάσιο Λάρισας

Στάμος Στέργιος του Δημητρίου ΠΕ08 6ο Γυμνάσιο Τρικάλων

Συρόγλου Μάγδα του Ανδρέα ΠΕ02 1ο Γυμνάσιο Φαρσάλων

Τάντου Σοφία του Κων/νου ΠΕ06 4ο ΓΕΛ Καρδίτσας

Τσαγγάρης Δημήτριος του Βασιλείου ΠΕ04.05 Εσπερινό Γυμνάσιο & ΛΤ Καρδίτσας

Τσακνάκης Χρήστος του Κων/νου ΠΕ09 ΕΠΑΛ Σοφάδων

Τσιόπας Χρήστος του Ζήσιμου ΠΕ17 6ο ΕΠΑΛ Λάρισας

Τσιρέπας Παντελής του Χρήστου ΠΕ17.05 4ο Γυμνάσιο Βόλου

Τσιτούμη Διαλεχτή του Νικολάου ΠΕ02 1ο ΓΕΛ Ν.Ιωνίας

Τσολάκης Σάββας του Βασιλείου ΠΕ19 Διάθεση ΠΥΣΔΕ Μαγνησίας

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com