ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ ΑΠΟ ΤΟ ΠΥΣΠΕ ΛΑΡΙΣΑΣ

Το ΠΥΣΠΕ Λάρισας σύμφωνα με την με αριθμό 31/15,16,17-9-2015 πράξη του, τοποθέτησε για το διδακτικό έτος 2015-2016, σύμφωνα με τις δηλώσεις προτίμησής τους και τον μοριακό τους πίνακα:

  • τους εκπαιδευτικούς κλάδων ΠΕ11-Φυσικής Αγωγής, ΠΕ06-Αγγλικών και ΠΕ16.01-Μουσικής που βρίσκονται στη διάθεση του ΠΥΣΠΕ Λάρισας και
  • τους εκπαιδευτικούς κλάδων ΠΕ11-Φυσικής Αγωγής, ΠΕ06-Αγγλικών και ΠΕ16.01-Μουσικής που αποσπάστηκαν από άλλα ΠΥΣΠΕ-ΠΥΣΔΕ στο ΠΥΣΠΕ Λάρισας ή ζητούν απόσπαση εντός του ΠΥΣΠΕ Λάρισας – συμπλήρωση ωραρίου.

Παρακαλούνται οι εκπαιδευτικοί να παρουσιαστούν και να αναλάβουν υπηρεσία  την Τρίτη  22  Σεπτεμβρίου 2015  στις σχολικές μονάδες τοποθέτησης.

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΕ06 ΑΠΟ ΔΙΑΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗΣ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 13ο ολοήμερο Λάρισας
ΑΝΕΣΤΗ ΑΝΝΑ ολοήμερο Δένδρων – Πλατανουλίων 4º ολοήμερο Τυρνάβου για 6 ώρες
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 1º ολοήμερο Τυρνάβου
ΒΛΑΜΗ ΜΑΡΙΟΓΚΑ ολοήμερο Bλαχογιαννίου ολοήμερο Ευαγγελισμού για 9 ώρες
ΓΕΡΜΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 33ο ολοήμερο Λάρισας
ΓΚΑΜZΕΛΑ ΙΩΑΝΝΑ 2ο  ολοήμερο Αγιάς
ΓΚΕΡΛΙΩΤΟΥ ΘΕΟΓΝΩΣΙΑ 21ο ολοήμερο Λάρισας
ΓΚΟΥΖΓΚΟΥΡΕΤΑ ΑΓΛΑΪΑ ολοήμερο Μακρυχωρίου
ΓΚΟΥΝΕΛΑ ΕΦΗ 27ο ολοήμερο Λάρισας
ΓΚΡΙΛΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 26ο ολοήμερο Λάρισας 27ο ολοήμερο Λάρισας για 10 ώρες
ΔΑΜΠΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ολοήμερο Κοιλάδας 43ο ολοήμερο Λάρισας για 8 ώρες
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2º ολοήμερο Ελασσόνας
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 9ο ολοήμερο Λάρισας
ΚΑΡΑΘΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2ο ολοήμερο Λάρισας
ΚΑΡΑΛΑΡΙΩΤΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ ολοήμερο Μελισσοχωρίου 2ο  ολοήμερο Πλατυκάμπου για 7 ώρες
ΚΑΤΣΑΜΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 14ο ολοήμερο Λάρισας
ΚΑΨΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 19ο ολοήμερο Λάρισας
ΚΟΝΤΑΞΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 37ο ολοήμερο Λάρισας 20ο ολοήμερο Λάρισας για 11 ώρες
ΚΟΥΛΕΝΤΙΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 42ο ολοήμερο Λάρισας
ΚΥΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 12ο ολοήμερο Λάρισας
ΚΩΣΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2º ολοήμερο Φαρσάλων
ΛΙΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 39ο ολοήμερο Λάρισας
ΜΑΓΓΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ολοήμερο Βερδικούσσας 1º ολοήμερο Κρανέας για 12 ώρες
ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 25ο ολοήμερο Λάρισας
ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΒΑΪΑ ολοήμερο Τερψιθέας 25ο ολοήμερο Λάρισας για 16 ώρες
ΜΠΑΓΚΟΥΪΑ ΟΛΥΜΠΙΑ 21ο ολοήμερο Λάρισας
ΜΠΑΡΔΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 23ο ολοήμερο Λάρισας
ΜΠΟΥΓΙΑΤΖΗ ΧΑΪΔΩ 31ο ολοήμερο Λάρισας 3ο ολοήμερο Λάρισας για 9 ώρες
ΝΑΚΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 4º ολοήμερο Τυρνάβου
ΝΑΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ 6ο ολοήμερο Λάρισας 16ο ολοήμερο Λάρισας για 6 ώρες, 29ο ολοήμερο Λάρισας για 5 ώρες & 32ο ολοήμερο Λάρισας για 3 ώρες
ΝΤΑΛΑ ΒΑΪΑ 39ο ολοήμερο Λάρισας
ΝΤΑΛΗ ΧΡΥΣΗ 17ο ολοήμερο Λάρισας
ΝΤΟΥΜΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ολοήμερο Νίκαιας
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ 19ο ολοήμερο Λάρισας
ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ολοήμερο Τερψιθέας
ΠΕΡΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 26ο ολοήμερο Λάρισας
ΣΕΡΕΤΗ-ΓΚΟΥΝΗ ΦΑΝΗ 44ο ολοήμερο Λάρισας 22ο ολοήμερο Λάρισας για 10 ώρες
ΣΙΔΕΡΗ ΜΑΡΙΝΑ 10ο ολοήμερο Λάρισας
ΣΤΑΪΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 22ο ολοήμερο Λάρισας
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 2ο ολοήμερο Λάρισας 1ο ολοήμερο Λάρισας για 7 ώρες &     4ο ολοήμερο Λάρισας για 6 ώρες
ΣΤΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΙΤΣΑ 15ο ολοήμερο Λάρισας 43ο ολοήμερο Λάρισας για 4 ώρες
ΤΣΑΤΣΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 4º ολοήμερο Φαρσάλων
ΤΣΙΜΠΩΝΗ ΕΛΕΝΗ 1ο ολοήμερο Λάρισας
ΤΣΟΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΝΑ 9ο ολοήμερο Λάρισας
ΤΣΟΛΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 1º ολοήμερο Φαλάνης
ΦΙΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ολοήμερο  Πλατυκάμπου
ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ 44ο ολοήμερο Λάρισας

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΠΕ06 ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΩΡΑΡΙΟΥ – ΑΙΤΗΣΕΙΣ

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗΣ
ΑΛΑΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1º ολοήμερο Τυρνάβου
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ 13ο ολοήμερο Λάρισας
ΒΟΪΤΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 4º ολοήμερο Φαρσάλων
ΓΑΛΑΖΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 37ο ολοήμερο Λάρισας 36ο ολοήμερο Λάρισας για 6 ώρες, 39ο ολοήμερο Λάρισας για 5 ώρες,            5ο ολοήμερο Λάρισας για 5 ώρες &    10ο ολοήμερο Λάρισας για 2 ώρες
ΓΑΝΟΥ ΡΑΠΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 3º  ολοήμερο Τυρνάβου για 5 ώρες
ΕΞΑΡΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ολοήμερο Ευυδρίου Λόφου για 11 ώρες
ΘΩΜΑΪΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2º ολοήμερο Γιάννουλης 17ο ολοήμερο Λάρισας για 5 ώρες &     23ο ολοήμερο Λάρισας για 5 ώρες
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 3º ολοήμερο Φαρσάλων 1º ολοήμερο Γιάννουλης για 5 ώρες
ΛΙΟΥΠΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1º ολοήμερο Αμπελώνα για 6 ώρες
ΜΙΧΜΙΖΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 3º ολοήμερο Ελασσόνας  για 6 ώρες
ΝΑΤΣΙΟΥΛΗ  ΜΑΡΙΑ 4º  ολοήμερο Τυρνάβου για 10 ώρες
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Γλαύκης για 6 ώρες & ολοήμερο Κιλελέρ για 5 ώρες
ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΜΑΡΙΑ 3º ολοήμερο Ελασσόνας  για 6 ώρες
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ 11ο ολοήμερο Λάρισας 12ο ολοήμερο Λάρισας για 7 ώρες
ΣΕΡΕΜΕΤΗ ΑΘΗΝΑ ολοήμερο Ροδιάς για 6 ώρες &               1ο ολοήμερο Αμπελώνα για 5 ώρες
ΣΙΔΕΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 9ο ολοήμερο Λάρισας
ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2ο ολοήμερο  Πλατυκάμπου για 9 ώρες
ΣΩΤΗΡΧΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 20ο ολοήμερο Λάρισας για 6 ώρες
ΤΑΣΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1º ολοήμερο Λιβαδίου 3º ολοήμερο Ελασσόνας  για 7 ώρες & 18ο ολοήμερο Λάρισας για 3 ώρες
ΤΟΥΡΣΟΥΝΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1º ολοήμερο Φαρσάλων 1º ολοήμερο Φαλάνης για 5 ώρες & Ζαππείου για 6 ώρες
ΤΣΙΒΡΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ολοήμερο Συκουρίου Καλοχωρίου για 6 ώρες &                         42ο ολοήμερο Λάρισας για 5 ώρες

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΠΕ11 ΑΠΟ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΠΕ

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΑΜ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗΣ
ΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 612295 3º ολοήμερο Φαρσάλων
ΑΛΕΒΙΖΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 622893 ολοήμερο Νίκαιας
ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 606610 36ο ολοήμερο Λάρισας 5ο  ολοήμερο Λάρισας για 8 ώρες
ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΘΕΑΝΩ 597327 1ο ολοήμερο Λάρισας
ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 609519 2º ολοήμερο Γιάννουλης
ΒΛΑΝΔΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 587538 1º ολοήμερο Φαλάνης
ΓΑΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 590189 ολοήμερο Τερψιθέας
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ 450998 25ο ολοήμερο Λάρισας 10ο ολοήμερο Λάρισας για 4 ώρες & 33ο ολοήμερο Λάρισας για 3 ώρες
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 616106 1º ολοήμερο Γιάννουλης
ΓΙΑΝΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 224859 39ο ολοήμερο Λάρισας
ΓΚΟΥΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 612319 20ο ολοήμερο Λάρισας 4ο  ολοήμερο Λάρισας για 10 ώρες
ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑ ΧΑΡΟΥΛΑ 590021 14ο ολοήμερο Λάρισας
ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 580352 38ο ολοήμερο Λάρισας 20ο  ολοήμερο Λάρισας για 4 ώρες
ΔΗΜΟΥΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 609292 ολοήμερο Μελισσοχωρίου Ομορφοχωρίου για 6 ώρες
ΔΟΛΓHΡΑ ΦΡΙΝΤΑ 577108 36ο ολοήμερο Λάρισας
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ 610002 25ο ολοήμερο Λάρισας
ΖΑΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 577516 42ο ολοήμερο Λάρισας
ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 576640 2ο ολοήμερο Λάρισας
ΚΑΛΕΤΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ 619918 9ο ολοήμερο Λάρισας
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 227905 ολοήμερο Ευαγγελισμού
ΚΑΡΑΒΕΝΤΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 194308 3º ολοήμερο Φαρσάλων
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 576585 21ο ολοήμερο Λάρισας
ΚΑΡΑΖΗΣΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 590124 43ο ολοήμερο Λάρισας
ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΒΛΑΣΙΟΣ 577407 23ο ολοήμερο Λάρισας
ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 592571 ολοήμερο Δήμητρας Γλαύκης για 8 ώρες   &             Καλοχωρίου για 6 ώρες
ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 577420 10ο ολοήμερο Λάρισας
ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 194357 ολοήμερο Δένδρων – Πλατανουλίων 1º ολοήμερο Γιάννουλης για 5 ώρες
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 190552 1º ολοήμερο Φαλάνης
ΚΥΡΑΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 589950 4º ολοήμερο Τυρνάβου
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 619827 27ο ολοήμερο Λάρισας
ΚΩΤΣΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ 590247 2º ολοήμερο Ελασσόνας
ΜΑΪΜΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 577114 6ο ολοήμερο Λάρισας
ΜΑΝΟΥΣΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 576655 22ο ολοήμερο Λάρισας
ΜΕΚΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 580354 4ο ολοήμερο Λάρισας
ΜΗΝΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 609662 3º ολοήμερο Ελασσόνας
ΜΙΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 186244 15ο ολοήμερο Λάρισας
ΜΙΧΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 577062 ολοήμερο Αργυροπουλίου ολοήμερο Ροδιάς για 6 ώρες
ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 574820 13ο ολοήμερο Λάρισας
ΜΠΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 612476 1º ολοήμερο Φαρσάλων 4º ολοήμερο Φαρσάλων για 4 ώρες
ΜΠΑΛΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 571769 13ο ολοήμερο Λάρισας
ΜΠΑΤΣΙΛΑ ΜΑΡΘΑ 596308 2ο ολοήμερο Λάρισας 7ο  ολοήμερο Λάρισας για 8 ώρες & 27ο ολοήμερο Λάρισας για 3 ώρες
ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 612320 ολοήμερο Πυργετού
ΜΠΟΥΝΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 596317 ολοήμερο Μακρυχωρίου
ΜΠΡΟΥΖΑ ΑΘΗΝΑ 619686 1º ολοήμερο Τυρνάβου 1º ολοήμερο Φαλάνης για 8 ώρες
ΝΤΙΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΟΣ 190565 17ο ολοήμερο Λάρισας
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 574851 ολοήμερο Bλαχογιαννίου ολοήμερο Σωτηρίτσας για 6 ώρες
ΠΑΪΚΟΥ ΑΡΕΤΗ 225083 ολοήμερο Τερψιθέας ολοήμερο Κοιλάδας για 9 ώρες
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΒΑΪΟΣ 597528 1º ολοήμερο Ελασσόνας 2º ολοήμερο Ελασσόνας για 14 ώρες
ΠΕΤΣΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 225134 3ο ολοήμερο Λάρισας
ΠΡΟΒΙΔΑ ΕΙΡΗΝΗ 622905 9ο ολοήμερο Λάρισας
ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 597561 2ο  ολοήμερο Αγιάς
ΣΑΡΑΚΙΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 574894 44ο ολοήμερο Λάρισας
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 199164 12ο ολοήμερο Λάρισας
ΤΣΑΠΑΤΟΡΗ ΕΛΕΝΗ 590095 9ο ολοήμερο Λάρισας
ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 583690 2ο  ολοήμερο Πλατυκάμπου
ΤΣΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑ 587461 13ο ολοήμερο Λάρισας
ΤΣΙΤΩΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 590017 ολοήμερο Κιλελέρ ολοήμερο Ζαππείου για 6 ώρες & Αγίων Αναργύρων για 6 ώρες
ΦΑΡΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 225224 4º ολοήμερο Φαρσάλων
ΦΙΛΟΚΩΣΤΑ ΕΛΕΝΗ 612479 26ο ολοήμερο Λάρισας 30ο ολοήμερο Λάρισας για 5 ώρες

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΠΕ11 ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΩΡΑΡΙΟΥ – ΑΙΤΗΣΕΙΣ

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΑΜ ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗΣ
ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 589991 Λουτρού για 6 ώρες
ΑΡΑΠΗΣ ΗΛΙΑΣ 619944 Ανάβρας για 8 ώρες
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 597321 16ο ολοήμερο Λάρισας για 8 ώρες
ΒΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 576647
ΒΙΤΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 576843 1º ολοήμερο Τσαριτσάνης για 6 ώρες
ΒΟΛΙΩΤΗ ΜΥΡΣΙΝΗ 583692
ΒΟΥΚΑΤΑΣ ΒΑΪΟΣ 597339
ΓΚΑΤΖΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 616032 1º ολοήμερο Λιβαδίου για 8 ώρες
ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 606599
ΔΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 577065
ΚΑΖΑΝΑ ΑΘΗΝΑ 219756 29ο ολοήμερο Λάρισας για 6 ώρες & ολοήμερο Νίκαιας για 4 ώρες
ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΪΑ 576957
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 572609 1º ολοήμερο Γιάννουλης για 5 ώρες
ΚΑΡΑΤΕΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 616025  Αιγάνης  για 6 ώρες
ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ  ΕΛΕΝΗ 576893
ΚΟΛΟΒΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 587447 5º  Τυρνάβου για 10 ώρες
ΛΙΑΠΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 227976 Ολοήμερο Ειδικό ΔΣ Λάρισας για 10 ώρες
ΜΑΓΕΙΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 612427 11ο  ολοήμερο Λάρισας για 8 ώρες &  ΔΣ Σαρανταπόρου για 4 ώρες
ΜΑΪΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 609697 4º ολοήμερο Τυρνάβου για 4 ώρες & 5ο Τυρνάβου για 4 ώρες
ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 583633 1º ολοήμερο Λιβαδίου για 4 ώρες
ΜΠΑΛΗ ΑΡΕΤΗ 572568 32ο ολοήμερο Λάρισας για 3 ώρες
ΜΠΑΜΠΑΝΗ ΞΑΝΘΗ 574870
ΝΙΚΟΥΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 597517
ΝΤΑΒΑΡΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 574885 3º ολοήμερο Αμπελώνα για 5 ώρες
ΝΤΑΦΟΥΛΗ  ΙΩΑΝΝΑ 228052 39ο ολοήμερο Λάρισας για 4 ώρες & 12ο ολοήμερο Λάρισας για 2 ώρες
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 612404 18ο ολοήμερο Λάρισας για 10 ώρες
ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 612412 ολοήμερο Ευυδρίου Λόφου για 12 ώρες
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 615951
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 577003
ΠΑΡΑΣΧΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 576631
ΠΝΑΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 612482 ολοήμερο Ροδιάς για 6 ώρες &             3ο ολοήμερο Τυρνάβου για 6 ώρες
ΣΕΒΔΑΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 619830
ΤΣΙΟΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 612471 17ο  ολοήμερο Λάρισας για 4 ώρες & 42ο ολοήμερο Λάρισας για 6 ώρες
ΤΣΙΟΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 612464 1ο  ολοήμερο Αγιάς για 4 ώρες &         2ο ολοήμερο Αγιάς για 5 ώρες
ΦΑΛΤΑΚΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 576641
ΧΑΔΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 609287 11ο ολοήμερο Λάρισας για 10 ώρες
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 194630 12ο ολοήμερο Λάρισας για 10 ώρες

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΠΕ16.01 ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗΣ
ΒΕΛΕΣΙΩΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 9ο ολοήμερο Λάρισας 21ο ολοήμερο Λάρισας για 7 ώρες
ΓΩΓΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1º ολοήμερο Τυρνάβου
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ 2ο ολοήμερο Λάρισας
ΖΩΗ ΣΟΦΙΑ 10ο ολοήμερο Λάρισας
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 9ο ολοήμερο Λάρισας Στομίου για 4 ώρες
ΚΑΣΙΑΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 13ο ολοήμερο Λάρισας
ΜΑΛΙΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 4º ολοήμερο Φαρσάλων 1º ολοήμερο Φαρσάλων για 4 ώρες
ΜΑΝΤΖΙΑΦΟΥ ΕΛΕΝΗ 44ο ολοήμερο Λάρισας 21ο ολοήμερο Λάρισας για 10 ώρες
ΝΕΒΡΑΝΤΖΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 32ο ολοήμερο Λάρισας 16ο ολοήμερο Λάρισας για 9 ώρες &           42ο ολοήμερο Λάρισας για 4 ώρες
ΞΕΝΟΥ ΣΟΦΙΑ 19ο ολοήμερο Λάρισας 42ο ολοήμερο Λάρισας για 4 ώρες
ΠΑΝΤΑΖΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 14ο ολοήμερο Λάρισας 26ο ολοήμερο Λάρισας για 6 ώρες
ΠΑΡΙΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 33ο ολοήμερο Λάρισας 3º ολοήμερο Γιάννουλης για 9 ώρες
ΣΑΜΟΥΗΛΙΔΟΥ ΘΕΟΛΟΓΙΑ 23ο ολοήμερο Λάρισας
ΣΔΡΟΛΙΑ ΑΜΑΛΙΑ 26ο ολοήμερο Λάρισας
ΤΖΗΜΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2ο  ολοήμερο Αγιάς 1ο  ολοήμερο Αγιάς για 6 ώρες, Ανάβρας για 4 ώρες & Δήμητρας για 4 ώρες
ΤΣΑΚΑ ΜΑΡΙΑ 1º ολοήμερο Φαλάνης
ΤΣΑΚΠΙΝΟΓΛΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ 22ο ολοήμερο Λάρισας
ΧΑΡΙΤOYΔΗ ΜΑΡΘΑ – ΜΑΡΙΑ ολοήμερο Νίκαιας Αρμενίου για 4 ώρες & Κιλελέρ για 2 ώρες

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΠΕ16.01 ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΩΡΑΡΙΟΥ – ΑΙΤΗΣΕΙΣ

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗΣ
ΑΓΟΡΑΣΤΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ 12ο ολοήμερο Λάρισας
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 4ο ολοήμερο Λάρισας για 9 ώρες
ΓΙΑΚΟΒΗ ΣΟΦΙΑ 42ο ολοήμερο Λάρισας για 13 ώρες
ΓΚΑΡΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 39ο ολοήμερο Λάρισας
ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 3º ολοήμερο Φαρσάλων 1º ολοήμερο Φαρσάλων για 7 ώρες
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 33ο ολοήμερο Λάρισας για 5 ώρες
ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 36ο ολοήμερο Λάρισας για 12 ώρες
ΚΑΡΑΜΟΥΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 4º ολοήμερο Τυρνάβου 5º  Τυρνάβου για 5 ώρες
ΚΟΖΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 3º ολοήμερο Ελασσόνας 2º ολοήμερο Ελασσόνας για 6 ώρες
ΚΟΥΚΟΛΙΤΣΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ολοήμερο Μακρυχωρίου για 7 ώρες
ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗ ΕΛΕΝΗ 43ο ολοήμερο Λάρισας 13ο ολοήμερο Λάρισας για 3 ώρες
ΛΙΟΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 30ο ολοήμερο Λάρισας για 10 ώρες
ΤΑΜΒΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 38ο ολοήμερο Λάρισας για 6 ώρες
ΤΑΤΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 31ο ολοήμερο Λάρισας για 7 ώρες
ΤΣΟΧΑΤΖΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 29ο ολοήμερο Λάρισας για 11 ώρες
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΡΩΜΑΛΕΑ 1ο ολοήμερο Γιάννουλης για 11 ώρες
ΨΩΦΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 36ο ολοήμερο Λάρισας για 4 ώρες

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com