ΕΚΟΨΕ ΠΙΤΑ ΚΑΙ ΒΡΑΒΕΥΣΕ ΑΘΛΗΤΕΣ Ο Α.Ο. ΤΚΝΤ ΕΥΖΗΝ

Μια απο τις ποιο όμορφες εκδηλώσεις, κοπής της πρωτοχρονιάτικης πίτας, των τελευταίων ετών πραγματοποίησε η σχολή ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ “ΕΥ ΖΗΝ” την περασμένη Κυριακή, στο κέντρο εκδηλώσεων “Ακρόπολις” στον Αμπελώνα, με την παρουσία της ασημένιας Ολυμπιονίκη στο Taekwondo το 2004 στην Αθήνα, Έλλης Μυστακίδου

ευζην2 ευζην1 ευζην7και του συζύγου της δασκάλου Γιάννη Γαβριηλίδη, προπονητή του συλλόγου “Φίλιππος Γιαννιτσών”.

Επίσης πραγματοποιήευζην5 ευζην6 ευζην3ευζην8θηκε η βράβευση των διακριθέντων αθλητών του 2015, η απονομή των Μ. Ζωνών στους  επιτυχόντες  των εξετάσεων Μ. Ζώνης της Ελληνικής Ομοσπονδίας Ταεκβοντό (ΕΛ.Ο.Τ.), και η απονομή πτυχίων και εγχρώμων ζωνών, στους μικρούς αθλητές της σχολής “ΕΥ ΖΗΝ”.

Παρόντες στην εκδήλωση ο δήμαρχος Τυρνάβου Π. Σαρχώσης, ο αντιδήμαρχος Κ. Χρυσοβέργης , η πρόεδρος του τοπικού συμβουλίου Αμπελώνα, Αν. Νταλαμπέκα, η επιστημονική συνεργάτης του Συλλόγου Αθλητική Ψυχολόγος Χ. Πιτένη,  σύσσωμο το Δ.Σ.,  οι προπονητές, γυμναστές και συνεργάτες της σχολής “ΕΥ ΖΗΝ” Ντόβας Χαράλαμπος, Καρκατσέλας Νίκος, Λάκης Μιχάλης, Παπαστεργίου Αστέριος, Δουζένης Θανάσης, Πλιάτσικα Ελλισάβετ, και Τσούτσα Ελένη.

Για την επόμενη ζώνη, προήχθησαν οι κάτωθι αθλητές και αθλήτριες:

9 KUP Μισή κίτρινη ζώνη

Ανδρέου Πόπη, Δημητρίου Παναγιώτης, Νάτσιος Ευάγγελος, Σαμαρά Μαρία, Σερέτης Βασίλειος, Τσαπράζης Μιχάλης, Φωτιάδης Γιάννης, Χατζηλιάδης Κωνσταντίνος, Κοταρέλας Σωτήρης, Γιώτα Γρηγορία, Καλφούντζου Όλγα, Μπαλής Νίκος, Μπαρούτας Μάριος, Παληογιάννης Αντρέας, Φράγκος Βασίλης, Χατζηλίαδης Αχιλλέας, Μαλαβιέζος Βασίλης, Μαργαρίτη Αναστασία, Παπαστέργιου Στεργιανή, Σακάς Σωτήρης, Συρμακέζης Ηλίας, Τζίκα Γεωργία, Κρίκης Δημήτρης, Κρίκης Μάριος, Χριστόδουλος Κωσταντίνος, Χριστόδουλος Βαγγέλης, Μπαρούτας Νίκος, Σαμαράς Κωνσταντίνος, Καρβέλης Κωσταντίνος, Παπαοικονόμου Άγγελος, Λυγούρας Βασίλειος τ Γεωργίου, Εμμανουηλίδης Κωσταντίνος,  Κουτσούκης Παναγιώτης, Γκουρνέλης Δημήτρης, Δράμη Άννα, Χασιώτης Αναστάσιος, Παλάντζας Γεώργιος, Κότης Γιώργος, Γαλάνης Δημήτριος, Γαλάνης Βασίλειος, Μανδραβέλης Θεοφάνης, Θανόπουλος Αναστάσιος, Κυρίτσης Βασίλειος, Κυρίτση Ραφαήλια,  Κωτούλα Άννα ,Κοντσιώτης Αθανάσιος,  Ναζίφη Ιωάννα, Τσούτσα Ευαγγελία, Γιάννα Ελένη, Κουνής  Γιώργος, Κουνή Κατερίνα, Κατσούπας Ιωάννης.

8 KUP Κίτρινη ζώνη

Γκόγκου βασιλική, Τσιπλικιάρης Γιάννης, Τσιπλικιάρης Νίκος, Παπαστέργιος Δημήτρης, Κοκκαλάρας Γεώργιος, Καρκατσέλας  Ευθύμιος, Ντόβας Χρήστος, Ανυσιάδης Λάζαρος, Λυγούρας Βασίλης τ Θωμά.

7 KUP Μισή Πράσινη ζώνη

Αντωνόπουλος Ευθύμιος, Βαρυτιμήδου Δέσποινα, Καρκάτσας Βασίλης, Νάστου Μαρία, Πρασάς Βαγγέλης, Ανδρέου Κατερίνα, Γιαννούλας Γιώργος, Γκουνέλας Θανάσης, Καρκάτσας Αναστάσης, Μπαργιώτας Μάνος, Μπλιάμπλιας Ιάκωβος, Σταθόπούλου Ιωάννα, Τσέτσιλα Δέσποινα, Τσέτσιλας Κων/νος, Φίκης Στέλιος, Παλικαράς Μάριος, Μπατζέλα Παυλίνα, Μπλιάμπλια Δήμητρα, Τοπάλης Γιάννης, Ντόβα Αικατερίνη, Ντόβα Καλλιόπη, Τσαμπαλής Θεοδώρος, Τσαμπαλής Δημήτρης, Αβδουλά  Χριστίνα, Μάμμος Αλέξανδρος -Γεώργιος, Αβέλλας Νίκος, Χατζή Αλεξάνδρα, Ζουμπουλίδης Άγγελος.

6 KUP Πράσινη ζώνη

Στάρτσος Απόστολος,  Παπαδημητρίου Κων/νος, Σώφλος Χρυσόστομος, Χριστοδούλου Αλκιβιάδης, Καζάνα Αθήνα, Πολυστήρη  Μαρία.

5 KUP Μισή Μπλέ ζώνη

Πρασσάς Γιώργης, Τσακνάκης  Γιώργος, Μαγκόλας Δημήτρης, Μαγκόλα Δέσποινα, Νάτσιος Νίκος, Νάτσιου Μαρία, Χαδούλης Στέλιος, Βαρσάμης Αναστάσης, Σταβάρας Θεοδόσιος, Κωτούλας Δημήτριος, Ζήκος Κων/νος, Καρακώστας Ελευθέριος, Παπαγεωργίου Έκτορας.

4 KUP Μπλέ ζώνη

Κλεισιάρης Ραφαήλ, Λιμπέριος Γιώργος, Κλεισιάρη Φωτεινή, Ανυσιάδη Ισιδώρα.

3 KUP Μισή Κόκκινη ζώνη

Ρούντου Ρίτσα, Κατίνας Γρηγόρης, Ρούντος Άκης, Βουτσιλά Ευθυμία, Ταμπάκη Μαρία.

2 KUP Κόκκινη ζώνη

Μπζώτας Άγγελος, Στάρτσος Ευθύμιος, Μανδραβέλης Μιχάλης, Μανδραβέλη Βασιλική, Κατίνας Άγγελος, Τσαμπαλής Νικόλαος.

Οι επιτυχόντες των εξετάσεων  Μ.  Ζώνης της Ελληνικής Ομοσπονδίας Ταεκβοντό είναι:

Μαύρη Ζώνη 1 DAN

Παπαστεργίου Παναγιώτης, Νινίκας Παναγιώτης, Χαδούλης Χρήστος, Ζαφείρης Δημήτριος, Γκουτζουρέλα Κατερίνα, Τσακνάκης Γιάννης, Παντούλη Γεωργία -Μαρία, Ντόβα Ειρήνη.

Βραβεύθηκαν  απο την Ολυμπιονίκη μας Έλλη Μυστακίδου, για τις διακρίσεις τους το 2015 σε διασυλλογικά, πανελλήνια και διεθνή πρωταθλήματα,  οι κάτωθι αθλητές :

Ζησιάδη Πασχαλίνα, Ζαρογιάννης Ζήσης, Σισμάνης Απόστολος, Σισμάνη Γεωργία, Ταμπάκη Μαρία, Κυρίτση Γεωργία, Τσακνάκης Ιωάννης, Ζαφείρης Δημήτριος, Νικολάου Νίκος, Στάρτσος Ευθύμιος, Γκουτζουρέλα Κατερίνα, Γκάμπτσας Αστέριος, Πονηρός Ιωάννης, Γκόγκας Ιωάννης, Αδαμόπουλος Ευθύμιος, Τσακνάκης Γεώργιος, Ντόβα Ειρήνη, Αβδουλά Χριστίνα, Στάρτσος Απόστολος, Λάκης Μιχαήλ, Δαλαμήτρας Γεώργιος.

Συμμετείχαν ακόμη οι αθλητές :

Γρηγορίου Μάριος, Λυμπέριου Μαρία, Κουτσούκης Παναγιώτης-Ερμής, Ζάιτσεβ Κων/νος, Παναγιωτίδης Δημήτρης, Φακή Γρηγορία, Φακής Νίκος, Σενκάτ Γιούρι ,Τζήμας Θωμάς, Μαμμούρας Δημήτρης, Κουνής Θανάσης, Κλεφτάκος Μιχάλης, Σαλαμπάσης Γιώργος, Γκόγκας Βασίλης, Μηλιώνης Αλέξανδρος.

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com